Solis Grzegorz Nowak

Usługi brukarskie na najwyższym poziomie

Brukarstwo
ul. Ćwiklińskiej 12, 43-607 Jaworzno śląskie
(13 opinii) napisz opinię
Solis Grzegorz Nowak
ul. Ćwiklińskiej 12, 43-607 Jaworzno śląskie
NIP
6321058756
Strona www
Telefon
Solis Grzegorz Nowak

Informacje

Opis działalności firmy Solis Grzegorz Nowak w Jaworzno
Przedsiębiorstwo Solis ma swoją siedzibę w województwie śląskim, w Jaworznie. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2012 roku. Właścicielem naszej firmy jest Grzegorz Nowak.
Produkty i usługi
Od dziesięciu lat działamy na rynku jako firma brukarska. Wykonujemy przede wszystkim roboty brukarskie, ale podejmiemy się też prac ziemnych i rozbiórkowych. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje w szczególności układanie kostki granitowej, brukowej oraz kamienia naturalnego i chodników.

Swoim klientom proponujemy również:

- brukowanie placów,
- brukowanie podjazdów,
- zabezpieczenie skarpy,
- prace ziemne,
- niwelacje terenu,
- mury oporowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, zajmujemy się też produkcją i montażem ogrodzeń oraz bram. Dodatkowo wykonujemy roboty koparką, podejmujemy się remontów budowlanych, robót wykończeniowych, a także rozbiórek. Bez problemu zamontujemy sufity podwieszane, zamontujemy ścianki i sufity z płyt kartonowo-gipsowych, pomalujemy i wytapetujemy ściany, a także położymy glazurę.

Powierzone nam zadania realizujemy terminowo, z zapewnieniem wysokiej jakości świadczonych usług. Współpracujemy z wieloma producentami kostki brukowej, co pozwala nam na dostarczanie klientom kostki i galanterii ogrodowej najwyższej jakości. Do pracy wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności. Podczas prowadzonych przez nas prac, zabezpieczamy i dbamy o powierzone nam mienie.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Solis Grzegorz Nowak z lokalizacji: Jaworzno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(13 opinii) napisz opinię
M
Marysia
Świetna firma brukarska. Oby tak dalej.
R
Remigiusz
Z mojej strony chciałbym gorąco polecić usługi firmy Solis. Bez wątpienia znają się na pracach brukarskich i pokazali to już nieraz! :D
J
Z
B
Joanna z Brzęczkowic
Bardzo solidna firma, fachowe położenie kostki, warto z nimi współpracować, słowni. Polecam.
M
J
Marzena J
Firma profesjonalna godna polecenia .Efekt wyłożenia kostki i odwodnień 100%zadowolenia. Właściciel firmy służy fachowa wiedza i rada. Z pełnym zaufaniem polecam firme solis naprawde warto jestem bardzo, bardzo zadowolona
G
S
Grzegorz S.
Szybko i solidnie wykonane prace, zgodnie z uzgodnieniami i wyceną. Polecam Firmę.
S
L
Sebastian L.
Sprawnie i solidnie Firma Solis wykonała u mnie kostkę i kamień elewacyjny naturalny. Polecam firmę : Sebastian L.
P
Podpis...
Polecam Firmę Solis! Szybko i solidnie prace wykonane. Firma usługę wykonała kompleksowo. Kanalizację, ogrodzenie, kostkę brukową. Polecam! Beata Knapek
M
K
J
Marcin Kaszyca, Jaworzno
Sprawnie, solidnie, terminowo, według uzgodnień. Firma godna polecenia, prace wykonane zostały estetycznie. Na etapie uzgodnień uzyskałem kilka praktycznych porad a końcowe rozliczenie było zgodnie z ustaleniami pomimo pewnych problemów, które pojawiły się w trakcie realizacji.
K
G
Kazimierz G.
Polecam firmę SOLIS. Terminowo i solidnie.
K
G
Kazimierz G.
Polecam firmę Solis. Terminowo i solidnie.
P
Podpis...
Zgadzam się z poprzednikami. Firma Solis właśnie wykonała u mnie usługę dn.01.04.2014 Polecam firmę wszystkim. Bogdan Kool
B
K
Bogdan K.
Bardzo dobra firma, wykonują wszystko kompleksowo a co ważne, nie są drodzy i bardzo dużo prac wykonali na terenie Jaworzna.
M
K
Mariusz K...
Solidna firma w Jaworznie, wykonują uslugę szybko i solidnie.