"Gambit" Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Antkiewicz

Utylizacja odpadów
ul. 3 Maja 1 /88, 43-600 Jaworzno śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

"Gambit" Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Antkiewicz działa w branży Utylizacja odpadów. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Jaworzno.
Pracownicy "Gambit" Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Antkiewicz udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: gambit_krzysztof@republika.pl lub telefon: 662 248 507
Firma świadczy działalność pod adresem 43-600 Jaworzno ul. 3 Maja 1 /88,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Gambit" Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Antkiewicz: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Gambit" Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Antkiewicz oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
K
piotr k.
Może i trochę drożej niż u konkurencji ale przyjeżdżają wtedy kiedy się umawiają. Jak mają opóźnienia to dzwonią i informują. Duży plus.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.