Beta. Dariusz Wierzba

Cięcie i wiercenie betonu techniką diamentową

Cięcie i wiercenie w betonie
ul. Czarnieckiego 23, 43-600 Jaworzno śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Beta. Dariusz Wierzba

Informacje

O nas
Pomysł na założenie firmy powstał w 2007 roku. Posiadając wieloletnie doświadczenie na rynku ogólnobudowlanym doskonale zdawałem sobie sprawę, że jest to dziedzina w której panuje niesamowita konkurencja i start w tej branży nie będzie łatwy. Mimo wszystko jeszcze w tym samym roku podjąłem ryzyko i otworzyłem firmę pod nazwą DW BETA.

Zajmowaliśmy się głownie wykańczaniem wnętrz i budową domów od podstaw. Szybko okazało się, że ciągłe obniżanie cen wykonywanych prac (spowodowane dużą konkurencją na rynku) nie pozwala na utrzymanie odpowiedniej liczby pracowników. Wygenerowane zyski nie mogły być kierowane na rozwój firmy, a wykorzystywane były na przetrwanie.

Po wnikliwej analizie rynku postanowiłem całkowicie zmienić specjalizację firmy. Zapadła decyzja o zakupie profesjonalnych urządzeń do obróbki betonu oraz o rozpoczęciu działalności w dziedzinie Techniki Diamentowej.

Głównym celem firmy stał się ciągły rozwój parku maszynowego i doskonalenie umiejętności. Od tamtej pory systematycznie inwestowałem w kolejne urządzenia niezbędne do udoskonalania działalności firmy. I tak jest, aż do dzisiaj.

Sześcioletnie doświadczenie pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w wykonywaniu prac z dziedziny Techniki Diamentowej (takich jak cięcie i wiercenie betonu). Wykwalifikowany i doświadczony personel oraz najwyższej klasy sprzęt firmy HILTI pozawalanam na szybką i precyzyjną realizacje Państwa zleceń.

Jak widać główna cechą wyróżniająca firmę DW BETA jest długoletnie doświadczenie i fakt, że przez te lata zajmujemy się jedną konkretną dziedziną, korzystając przy tym z profesjonalnego parku maszynowego obsługiwanego przez doskonale wyszkolony personel.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, jak i zaletami stosowanej przez nas techniki. Działamy na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami.
Opis działalności
Firmę Beta, znajdującą się w Jaworznie, prowadzi Dariusz Wierzba. Bazując na technice diamentowej świadczy usługi związane z wiercenie i cięciem betonu. Gwarantuje sprawną i precyzyjną realizację powierzonych prac. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez firmę.
Produkty i usługi
Firma Beta z Jaworzna zatrudnia ekspertów od cięcia i wiercenia w betonie. Prace realizuje stosując technikę diamentową, która pozwala wykonywać je dokładnie i szybko. W porównaniu do tradycyjnie stosowanych rozwiązań, technika ta pozwala pracować bezpyłowo oraz uzyskać idealnie gładką powierzchnię.

Specjalizuje się w cięciu betonu, pustaków, cegieł oraz żelbetonu: lekko, średnio oraz grubo zbrojonego. Oferta obejmuje również:
- cięcie stropów,
- cięcie asfaltu,
- cięcie fundamentów,
- cięcie ścian,
- cięcie posadzek przemysłowych.

Pomaga w wycinaniu otworów pod okna i drzwi, poszerzaniu już istniejących otworów, wycinaniu pali lub słupów, a także wycinaniu otworów pod klatki schodowe. Prace realizuje ręcznymi piłami elektrycznymi lub spalinowymi. Wykorzystuje też piły ścienne.

Ponadto oferuje wykonywanie otworów w betonie o maksymalnej średni 1350 mm. Wykonuje odwierty pod kotwy i pręty zbrojeniowe czy otwory przelotowe pod wentylacje i kanalizacje. Dysponuje nowoczesnym sprzętem firmy HILTI. Gwarantuje najwyższą precyzją realizowanych prac.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
Z
Zadaz
Sprawnie poradzili sobie z wywierceniem otworów pod okna.
G
Gleba937
Sprawdzona firma od wiercenia otworów w betonie. Fach w ręku.
T
Tdolu123
Prawdziwi specjaliści w cięciu betonu. Mają nowoczesny sprzęt i są dobrze zorganizowani.

Słowa kluczowe