"Beta" Cięcie i Wiercenie w Betonie

Cięcie i wiercenie betonu techniką diamentową.

Cięcie i wiercenie w betonie
ul. Czarnieckiego 23, 43-600 Jaworzno śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
508 339 501
Adres korespondencyjny
ul. Czarnieckiego 23, 43-600 Jaworzno śląskie

Informacje

O nas
Pomysł na założenie firmy powstał w 2007 roku. Posiadając wieloletnie doświadczenie na rynku ogólnobudowlanym doskonale zdawałem sobie sprawę, że jest to dziedzina w której panuje niesamowita konkurencja i start w tej branży nie będzie łatwy. Mimo wszystko jeszcze w tym samym roku podjąłem ryzyko i otworzyłem firmę pod nazwą DW BETA.

Zajmowaliśmy się głownie wykańczaniem wnętrz i budową domów od podstaw. Szybko okazało się, że ciągłe obniżanie cen wykonywanych prac (spowodowane dużą konkurencją na rynku) nie pozwala na utrzymanie odpowiedniej liczby pracowników. Wygenerowane zyski nie mogły być kierowane na rozwój firmy, a wykorzystywane były na przetrwanie.

Po wnikliwej analizie rynku postanowiłem całkowicie zmienić specjalizację firmy. Zapadła decyzja o zakupie profesjonalnych urządzeń do obróbki betonu oraz o rozpoczęciu działalności w dziedzinie Techniki Diamentowej.

Głównym celem firmy stał się ciągły rozwój parku maszynowego i doskonalenie umiejętności. Od tamtej pory systematycznie inwestowałem w kolejne urządzenia niezbędne do udoskonalania działalności firmy. I tak jest, aż do dzisiaj.

Sześcioletnie doświadczenie pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w wykonywaniu prac z dziedziny Techniki Diamentowej (takich jak cięcie i wiercenie betonu). Wykwalifikowany i doświadczony personel oraz najwyższej klasy sprzęt firmy HILTI pozawalanam na szybką i precyzyjną realizacje Państwa zleceń.

Jak widać główna cechą wyróżniająca firmę DW BETA jest długoletnie doświadczenie i fakt, że przez te lata zajmujemy się jedną konkretną dziedziną, korzystając przy tym z profesjonalnego parku maszynowego obsługiwanego przez doskonale wyszkolony personel.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, jak i zaletami stosowanej przez nas techniki. Działamy na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami.
Opis działalności
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, jak i zaletami stosowanej przez nas techniki. Działamy na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami.
Produkty i usługi
Jako specjaliści w zakresie cięcia i wiercenia w betonie, oferujemy Państwu profesjonalne realizowanie zleceń. Korzystamy z nowoczesnych maszyn, stosując piły ścienne (hydrauliczne i elektryczne), a także wydajne wiertnice marki Hilti. Naszą specjalnością jest technika diamentowa, która umożliwia znaczne usprawnienie prac oraz cięcie betonu z dużą większą precyzją niż tradycyjnie.

Korzystając z naszej oferty cięcia i wiercenia w betonie macie Państwo pewność, że otrzymacie usługę wysokiej jakości, o parametrach odpowiadających Waszym potrzebom. Nowoczesna technologia sprawia, że posiadamy ogromne możliwości realizacji zleceń, a w trakcie prac redukujemy do minimum hałas, drgania oraz zapylenie, co czyni pace mniej uciążliwymi.

* Cięcie betonu

Zajmujemy się precyzyjnym cięciem betonu przy użyciu techniki diamentowej, która ze względu na swoje możliwości posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Tniemy beton, żelbeton (lekko, średnio i grubo zbrojony), jak również cegły, pustaki itp. o grubości nawet do 90cm, w pionie, poziomie, a także pod kątem.

Decyzja o wykorzystaniu techniki diamentowej zamiast tradycyjnego kucia to przede wszystkim duża oszczędność czasu. Zastosowanie tego rozwiązania to również precyzja i dokładność. Przecięte powierzchnie nie wymagają bowiem dalszej obróbki. Bez niej są już idealnie równe i niebywale gładkie.

* Wiercenie otworów w betonie

W ramach naszej działalności zajmujemy się wierceniem otworów w betonie z wykorzystaniem techniki diamentowej. Sprzęt, którym dysponujemy umożliwia wykonywanie ich pionowo, poziomo, jak i pod kątem na dowolną długość. Maksymalna średnica, którą możemy osiągnąć to aż 1350mm.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty, a także szerszego zapoznania się z zaletami stosowanej przez nas Techniki Diamentowej.

Współpracujemy z Klientami polskimi oraz zagranicznymi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe