Transferis24.pl

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Grunwaldzka 275, 43-600 Jaworzno śląskie
(10 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Transferis24.pl jest Komunikacja i przewozy pasażerskie. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Jaworzno w województwie śląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: przewozy@transferis24.pl lub telefonicznej 694 072... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Transferis24.pl to ul. Grunwaldzka 275, 43-600 Jaworzno. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Transferis24.pl.

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
T
Tomek
Idealnie!
L
K
Lidka Kotowska
Najlepszy przewóz do Bielska Białej!!!! FOR EVER!
K
O
Krysia Orzechowska
Super firma. Doskonali kierowcy i bardzo punktualni.
A
Aśka
Spoko firma. Fajna usługa. Dla mnie bardzo wygodnie i niedrogo. Plus za łatwe zamawianie samochodu
P
K
Pati K.
Poproszono mnie o wyrażenie opinii, to ją wyrażam, a że nie mam powodów do narzekań na jakość usług to daje 5 stars. Dałabym 6 gdyby było, ale PF nie oferuje, a na googlach nie mam konta. A tak serio to fachowo, miło i bardzo sympatycznie. Pozdrowienia dla Pana Wojtka ;-))))
J
Justyna
Dziękuje za uratowanie mojego tyłka w pracy i pomoc w dostarczeniu szefa na samolot do Pyrzowic! Dziękuje Transferis!!! Zamawiałam dla mojego szefa przewóz na lotnisko u lokalnego taksówkarza, który 3 godziny przed usługą powiedział mi, że nie zrobi usługi. To była 23:00 w nocy! Jedyną firmą która podjęła się usługi i zrobiła to nawet taniej była Transferis24. Dziękuje Wam jeszcze raz za pomoc Transferis.
T
Z
K
Tomek z Krakowa
Doskonała firma przewozowa. Fajni kierowcy i dobre samochody. Zawsze na czas. Polecam.
N
D
Natalia Drozdowska
Poleciła mi ich moje koleżanka z pracy - posłuchałam i zamówiłam usługę, jesteśmy z mężem zadowoleni z przejazdu. Mają konkretne podejście do sprawy. Polecam!
M
R
Monika R.
Świetna jakość usługi. Korzystam z nich zawsze na trasie Pyrzowice - Zakopane. Nigdy mnie nie zawiedli.
E
Ewelina
Super serwis transferu z mojego domu w Nowym Sączu do Pyrzowic. Nasza grupa 8 osób odebrana ode mnie z domu i przetransferowana na wakacyjny wylot z lotniska w Katowicach.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.