Adwokaci Adam Paszek Aleksandra Trzaska-Paszek. Kancelarie adwokackie.

Reprezentowanie przed sądami i organami administracji osób fizycznych i firm

Adwokaci
ul. Grunwaldzka 41/1, 43-600 Jaworzno śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adwokaci Adam Paszek Aleksandra Trzaska-Paszek. Kancelarie adwokackie.
ul. Grunwaldzka 41/1, 43-600 Jaworzno śląskie
NIP
6452222400
Telefon
Adwokaci Adam Paszek Aleksandra Trzaska-Paszek. Kancelarie adwokackie.

Informacje

Opis działalności firmy Adwokaci Adam Paszek Aleksandra Trzaska-Paszek. Kancelarie adwokackie. w Jaworzno
Adam Paszek Aleksandra i Trzaska-Paszek to adwokaci. Prowadzą kancelarie prawne w Jaworznie, w województwie śląskim. Zajmują się pomocą prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Od 2013 roku wspierają klientów w sprawach dotyczących kwestii sądowych i pozasądowych.
Produkty i usługi
Pomoc prawna obejmuje porady, sporządzane pism procesowych i umów, a także reprezentowane przed administracją i sądami. We wszystkich tych sytuacjach wspierają klientów Adam Paszek i Aleksandra Trzaska-Paszek. Adwokaci mają wiedzę i doświadczenie, by reprezentować zarówno osoby fizyczne, jak i zakładane, działające i dążące do przekształcenia podmioty gospodarcze. Prawnicy zajmują się różnymi dziedzinami prawa. Można do nich zaliczyć prawo spółek, prawo handlowe, a także prawo cywilne. Ponadto wspierają klientów w takich kwestiach jak:
-prawo rodzinne i opiekuńcze,
-prawo spadkowe,
-prawo ubezpieczeń społecznych,
-prawo karne,
-prawo pracy.

Adwokaci Adam Paszek i Aleksandra Trzaska-Paszek reprezentują oskarżonych i poszkodowanych w sprawach karnych, pomagają pracownikom i pracodawcom w sprawach z zakresu prawa pracy i zajmują się prawem rodzinnym. W tym ostatnim przypadku wspierają w trakcie rozwodów, separacji, podziału majątku, starania się o alimenty oraz ubiegania się o widzenie lub opiekę nad dziećmi. Prawnicy przyjmują też do prowadzenia sprawy o odszkodowania za wypadki w pracy i komunikacyjne oraz za szkody górnicze.

Kontakt z kancelariami, które prowadzą Adam Paszek i Aleksandra Trzaska-Paszek można nawiązać telefonicznie oraz e-mailowo. Dodatkowe informacje o usługach prawniczych znajdują się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Firma Adwokaci Adam Paszek Aleksandra Trzaska-Paszek. Kancelarie adwokackie. z lokalizacji: Jaworzno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe