S.A.K. Złom s.c.

Skup złomu stalowego, metali kolorowych i makulatury

Złom i surowce wtórne
ul. ks. Mroczka 147, 43-600 Jaworzno śląskie
(2 opinie) napisz opinię
S.A.K. Złom s.c.

Informacje

Opis działalności
W S.A.K. Złom już od 2005 roku zajmujemy się skupem i sprzedażą szerokiego zakresu złomu metalowego. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Jaworznie na terenie województwa śląskiego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Produkty i usługi
W S.A.K. Złom działamy prężnie na rynku polskim już od 2005 roku. Nasza działalność opiera się przede wszystkim na skupie i sprzedaży wszelkiego rodzaju złomu stalowego i metali kolorowych. Posiadamy nowoczesny, pewny sprzęt ciężki, a także duży teren przeznaczony do składowania surowców wtórnych. Współpracujemy z placówkami uprawnionymi do recyklingu surowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom świetne ceny, zarówno skupu, jak i sprzedaży złomu.

Skupujemy i sprzedajemy złom w różnych formach, w tym metale kolorowe, a także:

- aluminium,
- miedź,
- mosiądz,
- ołów,
- cynk,
- nikiel,
- brąz,
- blachy,
- kable,
- żeliwo.

Oferujemy uczciwe ceny i skup/sprzedaż za gotówkę. Wybierając usługi naszego skupu złomu, mają Państwa pewność, że otrzymują najlepszą ofertę za swój surowiec, a przy tym nie muszą się Państwa przejmować jego dostarczeniem do naszego punktu - oferujemy odbiór surowca bezpośrednio od naszych klientów. Posiadamy na własność pewny, solidny sprzęt do transportu złomu.

Oprócz skupu i sprzedaży metali kolorowych i złomu stalowego prowadzimy również skup makulatury w atrakcyjnych cenach za gotówkę.

W razie zainteresowania ofertą zachęcamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszej strony internetowej. Mogą Państwo w ten sposób uzyskać dalsze szczegóły dotyczące oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Janusz
Wielokrotnie oddawałem do tego skupu makulaturę i metale kolorowe. Nie mam im nic do zarzucenia.
A
Arkadiusz
Współpracuję z tym skupem od wielu lat. Robią naprawdę dobre i rzetelne wyceny. Serdecznie polecam.