Best-Pest sp.j.

Środki ochrony roślin. Biocydy, Rodentycydy, Insektycydy.

Środki ochrony roślin
ul. Moździerzowców 6b, 43-602 Jaworzno śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 09:00 - 12:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 617 75 62
Adres korespondencyjny
ul. Moździerzowców 6b, 43-602 Jaworzno śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Best-Pest z siedzibą w Jaworznie zajmuje się dystrybucją pestycydów wykorzystywanych w rolnictwie i higienie sanitarnej. Ponadto zajmuje się świadczeniem usług z zakresu DDD.
Produkty i usługi
Firma Best-Pest to nowoczesny zakład chemiczny, zajmujący się produkcją oraz dystrybucją pestycydów. Działa na tynku od ponad 35 lat, co pozwoliło jej wyrobić renomę w branży. Pestycydy produkowane przez firmę są wykorzystywane głównie w rolnictwie i higienie sanitarnej, co pozwala na skuteczne pozbycie się szkodników - są one skuteczne, a jednocześnie przyjazne dla środowiska.

Firma na bieżąco współpracuje z wiodącymi ośrodkami naukowymi z branży rolnictwa i przemysłu m. in. z Instytutem Ochrony Roślin, Instytutem Warzywnictwa, Instytutem Przemysłu Ogrodniczego, uczelniami rolniczymi, a także z niezależnymi naukowcami. Ma to na celu zapewnienie niezmiennie wysokiej jakości produktów, a także poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań.

Best-Pest oferuje:
- środki owadobójcze,
- środki gryzoniobójcze,
- preparaty do higieny sanitarnej,
- lampy owadobójcze,
- środki ochrony roślin,
- preparaty biobójcze.

Ponadto Best-Pest świadczy usługi DDD w ramach systemu HACCP. Wykwalifikowani pracownicy pozbędą się gryzoni, owadów oraz ślimaków. Zwalczają myszy, szczury i krety, usuwają kretowiska, a także pozbywają się much, komarów, mszyc, szerszeni i mrówek.
Certyfikaty
Firma Best-Pest posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego EN ISO 14001:2004,EN ISO 9001: 2000., co potwierdza spełnianie określonych norm oraz wysoką jakość produktów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
chrzanowski, olkuski, oświęcimski, Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Żory, tarnogórski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń