Bukieciarnia

Kwiaciarnie
ul. Paderewskiego 43 (Hotel Brojan), 43-600 Jaworzno śląskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Niedziela 09:00 - 13:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bukieciarnia

Informacje

Opis działalności
Solidne wykonanie, profesjonalna obsługa, fachowa pomoc.
Produkty i usługi
Nasza kwiaciarnia powstała pod koniec 2015 roku, a od tego czasu zdobyliśmy grono zadowolonych i stałych klientów. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, obserwujemy florystyczne trendy i dlatego możemy zaproponować oryginalne bukiety i wiązanki, które każdego wprawią w zachwyt. Wierzymy, że nasze kreatywne podejście, spełni także Twoje oczekiwania.

Cały proces rozpoczynamy od zapewnienia codziennych dostaw świeżych kwiatów do naszej Bukieciarni. To daje nam pewność, że będziemy mogli stworzyć dla Ciebie wyjątkowe roślinne kreacje. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my stworzymy odpowiednio dopasowaną do okazji kompozycję.

Urodziny, imieniny, rocznica? Proponujemy świeże kwiaty cięte, rośliny doniczkowe, a także okazałe kosze kwiatowe. Złożymy dla Ciebie bukiet, przystroimy go eleganckimi dodatkami, a na końcu zaproponujemy kartkę okolicznościową, która będzie idealnym dopełnieniem dla Twojego zamówienia.

W naszej ofercie znajduje się także prawdziwy hit ostatnich miesięcy – flower box. To oryginalny sposób na podarowanie komuś kwiatów w pudełku, niewymagający wazonu, codziennej wymiany wody czy specjalnej pielęgnacji.

Jesteśmy przygotowani na każdą okazję, dlatego sezonowo proponujemy także jedyne w swoim rodzaju kompozycje kwiatowe – na Wielkanoc, Boże Narodzenie czy Wszystkich Świętych. Realizujemy także zamówienia z zakresu florystyki żałobnej – od wieńców, palm i wiązanek pogrzebowych, aż po całościowe kompozycje na cmentarz.

Zapraszamy do Bukieciarni w Jaworznie, w budynku Hotelu Brojan. Jeśli nie możesz do nas dojechać, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję dostarczenia kwiatów na terenie miasta i okolic – wystarczy, że do nas zadzwonisz.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń