Adwokat Michał Pyrzowski Kancelaria Adwokacka TODOR

Reprezentacja Klientów przed sądem.

Adwokaci
Rynek Główny 5, 43-600 Jaworzno śląskie
poniedziałek 09:00 - 19:00
wtorek 09:00 - 19:00
środa 09:00 - 19:00
czwartek 09:00 - 19:00
piątek 09:00 - 19:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
698 631 801
Adres korespondencyjny
Rynek Główny 5, 43-600 Jaworzno śląskie

Informacje

Opis działalności
Naszą kancelarię adwokacką prowadzi Michał Pyrzowski. Siedziba naszej kancelarii adwokackiej mieści się w Jaworznie, skąd profesjonalnie prowadzimy wsparcie prawne firm oraz osób indywidualnych. Nasza filia w Jaworznie oferuje również wsparcie prawne i doradztwo, dzięki któremu odpowiadamy na najróżniejsze pytania z różnych dziedzin i specjalizacji prawa. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Jesteśmy profesjonalnym zespołem adwokatów, którzy posiadają niezbędne uprawnienia i wykształcenie do świadczenia swoich usług. Jako profesjonaliści zetknęliśmy się już z szerokim gronem Klientów, którzy potrzebowali usług profesjonalnych adwokatów. Podczas naszej kariery pracowaliśmy nad różnymi sprawami z różnych dziedzin prawa. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie reprezentować zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy, instytucje oraz przedsiębiorstwa o różnym charakterze działalności.

Klientów reprezentujemy w następujących postępowaniach:
- Sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego
- Sprawy z zakresu własności, innych praw rzeczowych, dotyczących - nieruchomości
- Sprawy z zakresu prawa spadkowego
- Sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych
- Sprawy z zakresu prawa pracy
- Sprawy karne (obrona w sprawach karnych, bądź reprezentacja po - stronie oskarżyciela posiłkowego i oskarżyciela prywatnego)

Do reprezentacji zawsze jesteśmy profesjonalnie przygotowani. Od momentu nawiązania współpracy jesteśmy do Waszej całkowitej dyspozycji. udzielamy fachowych porad, informujemy na bieżąco o postępach i ewentualnych formalnościach. Kompleksowo obsługujemy każde zlecenie. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie zająć się każdym Klientem, bez względu na jego wymagania.

Obszar naszej działalności to w szczególności:
- prawo karne
- prawo karne skarbowe
- prawo karne gospodarcze
- prawo karne wykonawcze
- prawo karne medyczne
- prawo wykroczeń
- prawo kontraktowe - umowy w obrocie gospodarczym
- windykacja należności
- prawo spółek handlowych
- prawo upadłościowe

Dodatkowo do naszych specjalizacji należy również prawo naprawcze oraz restrukturyzacyjne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo spadkowe, prawo administracyjne oraz budowlane, prawo samorządu terytorialnego, prawo medyczne, prawo obrotu nieruchomościami, postępowanie mediacyjne i arbitrażowe, prawo autorskie, prawo konkurencji oraz prawo pracy.

Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.
Certyfikaty
SPRAWY Z ZAKRESU PRAWA PRACY: - sprawy o ustalenie istnienia stosunku pracy, - sprawy o uznanie wypowiedzenia umowy o pracę za bezskuteczne, - sprawy o przywrócenie do pracy, - sprawy o wynagrodzenie za pracę, - sprawy o odszkodowanie za bezpodstawne bądź niezgodne z prawem wypowiedzenie umowy o pracę, - sprawy o odszkodowanie za bezpodstawne bądź niezgodne z prawem rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Q
Qwe
Znakomity Adwokat.

Słowa kluczowe