Adwokat Michał Pyrzowski Kancelaria Adwokacka TODOR

Świadczymy pełen zakres usług adwokackich

Adwokaci
Rynek Główny 5, 43-600 Jaworzno śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adwokat Michał Pyrzowski Kancelaria Adwokacka TODOR

Informacje

Opis działalności
W Kancelarii Adwokackiej Todor działamy 2010 roku. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, a założycielem jest Michał Pyrzowski. Świadczymy usługi adwokackie zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm, przedsiębiorstw oraz instytucji. Kompleksowo reprezentujemy naszych Klientów w różnych procesach sądowych, zawsze przygotowani i chętni do działania. Posiadamy również filię w Jaworznie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
W Kancelarii Adwokackiej Todor działamy już od dekady. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony. Dzięki indywidualnemu podejściu do oczekiwań każdego z nich jesteśmy w stanie w pełni przygotować się do postępowania i profesjonalnie świadczyć reprezentację Klienta.

Obsługujemy:

- sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego,
- sprawy z zakresu własności, innych praw rzeczowych, dotyczących nieruchomości,
- sprawy z zakresu prawa spadkowego,
- sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych,
- sprawy z zakresu prawa pracy,
- sprawy karne (obrona w sprawach karnych, bądź reprezentacja po stronie oskarżyciela posiłkowego i oskarżyciela prywatnego),
- sprawy o ustalenie istnienia stosunku pracy,
- sprawy o uznanie wypowiedzenia umowy o pracę za bezskuteczne,
- sprawy o przywrócenie do pracy,
- sprawy o wynagrodzenie za pracę.

Dzięki tak zbudowanej ofercie z pewnością pomożemy w różnych sytuacjach życiowych. Na bieżąco śledzimy nowe i zmieniające się przepisy prawne. Będąc zaznajomionymi z nawet najmniejszymi zmianami, możemy świadczyć wysokiej jakości usługi adwokackie. Klientów nie wprowadzamy w błąd, świadcząc również usługi doradztwa prawnego.

Oprócz Klientów krajowych obsługujemy także spółki zagraniczne w postępowaniach krajowych. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu, jesteśmy w stanie w pełni zaspokoić Państwa potrzeby, świadcząc godną reprezentację w sądzie.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą naszej Kancelarii Adwokackiej. Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na naszej oficjalnej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, chrzanowski, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, mikołowski, Mysłowice, olkuski, pszczyński, Sosnowiec, Świętochłowice, Zabrze

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe