Usługi Transportowo-budowlane Mirosław Jarosz

Maszyny budowlane do wynajęcia

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Syrokomli 28, 43-603 Jaworzno śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Transportowo-budowlane Mirosław Jarosz

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Mirosława Jarosza świadczy usługi związane z wynajmem maszyn budowlanych już od 1992 roku. Siedziba firmy znajduje się w Jaworznie na terenie województwa śląskiego. Właściciel zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Mirosława Jarosza działa prężnie na rynku już od niemal trzech dekad. Firma oferuje szeroki wybór maszyn budowlanych do wynajęcia. Najpopularniejszymi maszynami, które znajdują zastosowanie w budownictwie, są bez wątpienia koparki, popularne nazywane również koparko-ładowarkami. Maszyny wykorzystywane są najczęściej przy budowie dróg i innych pracach ziemnych.

Oferta zawiera również działania, do których należą:

- wykopy,
- niwelacje,
- fundamenty,
- budowa domów,
- inwestycje budowlane,
- rozbiórki budynków.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, zapewniając fachowe doradztwo i wysoką jakość wykonywanych usług. Gwarantują szybkie i terminowe wykonanie zadań oraz atrakcyjne ceny. Dodatkowo działalność obejmuje również możliwość wynajmu powierzchni biurowych.

Usługi świadczone są zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw, znajdujących się na terenie województwa śląskiego.

Więcej informacji otrzymają Państwo poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń