Sunglass Zabudowy szklane

Szklarze
ul. Szymborskiej 8, 43-603 Jaworzno śląskie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Szklarze to branża, w której Sunglass Zabudowy szklane prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Jaworzno w województwie śląskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Sunglass Zabudowy szklane, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@sunglass.com.pl lub telefon: 535 700 042
Jeśli chcesz nawiązać z Sunglass Zabudowy szklane kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 43-603 Jaworzno ul. Szymborskiej 8,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Sunglass Zabudowy szklane.

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
R
A
G
Restauracja Agora Gliwice
Wszystko na najwyższym poziomie. Termin, wykonanie, kontakt z klientem. Polecam w 100 %. Szklana ściana z drzwiami w restauracji Agora w Gliwicach.
A
Agnieszka
Firma Sunglass wykonała dla mnie szkło do kuchni z grafiką, jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Polecam.
P
K
Paweł Konieczny
Korzystałem z usług firmy Sunglass Zabudowy Szklane , szczerze mogę polecić firmę jako naprawdę rzetelnego wykonawcę, pracę wykonali terminowo z zachowaniem należytej staranności.
D
S
Dyrektor SP19
Świetna realizacja! Szybko i profesjonalnie.
P
P
Pracownia Projektowa
Bardzo sprawnie i estetycznie wykonane zlecenie. Monteży profesjonalni i mili. Duże, nietypowe zlecenie zostało wykonane idealnie.
I
inwestor
Firma godna polecenia, fachowo i na czas cała realizacja.
I
inwestor
Rzetelna firma. Polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.