Sunglass Zabudowy szklane

Towarzyszymy naszym klientom na całym etapie realizacji. Projekt, wycena, montaż

ul. Szymborskiej 8, 43-603 Jaworzno śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(7 opinii) napisz opinię

Kontakt

Informacje

O nas
Sunglass to firma działająca w dziedzinie przeszkleń. Projektujemy i wykonujemy wszelkiego rodzaju zabudowy szklane w systemach ramowych (auminiowo-szklane) i bezramowych. Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół profesjonalistów służący fachowym doradztwem. Wyjątkowy potencjał, indywidualne podejście do klienta jak również dokładna analiza potrzeb i bogate zaplecze techniczne pozwala nam na zaoferowanie Państwu produktów i usług na najwyższym poziomie.

Towarzyszymy naszym klientom na całym etapie realizacji począwszy od projektu przez pomoc w doborze materiałów i akcesoriów, wykonawstwie, na konserwacji kończąc. Szeroki asortyment okuć do szkła pozwala nam na dopasowanie się do możliwości i wymagań naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkło budowlane w tym również szkła specjalistyczne np. akustyczne, p.poż, szkła funkcyjne i sterowalne.
Opis działalności
Projektujemy i wykonujemy zabudowy szklane i aluminiowo-szklane. Daszki szklane, zadaszenia aluminiowo-szklane(tarasy, loggie i inne), szklane ścianki działowe również w opcji mobilnej, zabudowy balkonów, drzwi szklane tradycyjne i w systemie przesuwnym, kabiny, balustrady, podłogi i inne elementy. W ofercie bogata gama szkła budowlanego i dekoracyjnego oraz szyby zespolone. Zapraszamy do zapoznania się z działem okucia do szkła gdzie prezentujemy używane do naszych przeszkleń rozwiązania techniczne jak i prowadzimy wsparcie dla architektów. Prowadzimy także sprzedaż okuć do szkła hartowanego.
Produkty i usługi
Projektujemy i wykonujemy rzeszklenia poziome i pionowe ramowe oraz bezramowe.
W naszej ofercie: podłogi szklane, balustrady ze szkła, szklane ścianki działowe,ścianki akustyczne,ścianki mobilne, drzwi szklane klasyczne i przesuwne, szklane kabiny prysznicowe, szkło dekoracyjne, okna PVC, okna tarasowe, zabudowy balkonów, daszki i zadaszenia szklane, zadaszenia i zabudowy tarasów patio, werand, stolarka aluminiowa, stolarka ppoż, oraz ogrody zimowe.

W ofercie szeroka gama szkła budowlanego:
szkło float, optiwhite, szkło satynowe, piaskowane, lakierowane(lub w opcji z nadrukiem), szkło hartowane i TVG, szkło barwione w masie, bezpieczne szkło laminowane (bezbarwne lub kolorowe), szkło funkcyjne (antywłamaniowe, kuloodporne, refleksyjne, o określonej przezierności i inne), szkło zaawansowane technologicznie (sterowane elektronicznie lub elektrycznie i inne).

Kompleksowa obsługa wraz z doradztwem techniczmym i montażem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również okucia do szkła dla balustrad, balkonów francuskich, drzwi, kabin prysznicowych. Systemy przesuwne jedno i wielotorowe do szkła, systemy harmonijek szklanych, okucia do daszków szklanych. Wszelkiego rodzaju zamki, zawiasy i akcesoria do szkła.

Więcej szczegółów na naszej stronie www.sunglass.com.pl
Marki i specjalizacje
Zbadane i atestowane okucia. Wszelkie niezbędne atesty i dopuszczenia do użytkowania oraz stosowania w budownictwie. Indywidualne podejście do każdego projektu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
R
A
G
Restauracja Agora Gliwice
Wszystko na najwyższym poziomie. Termin, wykonanie, kontakt z klientem. Polecam w 100 %. Szklana ściana z drzwiami w restauracji Agora w Gliwicach.
A
Agnieszka
Firma Sunglass wykonała dla mnie szkło do kuchni z grafiką, jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Polecam.
P
K
Paweł Konieczny
Korzystałem z usług firmy Sunglass Zabudowy Szklane , szczerze mogę polecić firmę jako naprawdę rzetelnego wykonawcę, pracę wykonali terminowo z zachowaniem należytej staranności.
D
S
Dyrektor SP19
Świetna realizacja! Szybko i profesjonalnie.
P
P
Pracownia Projektowa
Bardzo sprawnie i estetycznie wykonane zlecenie. Monteży profesjonalni i mili. Duże, nietypowe zlecenie zostało wykonane idealnie.
I
inwestor
Firma godna polecenia, fachowo i na czas cała realizacja.
I
inwestor
Rzetelna firma. Polecam