DANDI BUD Daniel Lejkowski

Usługi elewacyjne oraz usługi remontowe na najwyższym poziomie

Prace elewacyjne
ul. Towarowa 77/23, 43-600 Jaworzno śląskie
(1 opinia) napisz opinię
DANDI BUD Daniel Lejkowski
ul. Towarowa 77/23, 43-600 Jaworzno śląskie
Telefon
DANDI BUD Daniel Lejkowski

Informacje

Opis działalności firmy DANDI BUD Daniel Lejkowski w Jaworzno
Nasza firma remontowa Dandi Bud znajduje się w Jaworznie, w województwie śląskim. Istnieje na rynku od 2016 roku, a zarządza nią Daniel Lejkowski. Specjalizujemy się w zakresie realizacji prac elewacyjnych, w tym wykonywania ociepleń budynków, tynków ozdobnych i wielu innych.
Produkty i usługi
DANDI BUD to przedsiębiorstwo specjalizujące się w zakresie realizacji wszelkiego rodzaju
usług budowlanych. W sposób kompleksowy i profesjonalny podejmujemy się również prac remontowych czy wykończeniowych budynków mieszkalnych.

W fachu posiadamy niemałe doświadczenie, zdobywane znacznie dłużej niż istniejemy na rynku. Praktyka pozwoliła nam stać się wiarygodną firmą. Nasi Klienci cenią nas nie tylko za terminowość, ale i każdorazowo pełne wywiązanie się ze zleconych prac.

Podstawę naszej oferty stanowią prace elewacyjne. W tym zakresie wykonujemy ocieplenia budynków, montaż elewacji, także elewacji dekoracyjnej, remont i odnowę elewacji i wiele innych.

Klienci firmy mogą także na nas polegać w sprawie realizacji prac remontowych i wykończeniowych. Remontujemy zarówno domy, jak i mieszkania. Z naszą pomocą w niedługim czasie zobaczą Państwo swoją wymarzoną kuchnię lub łazienkę.

Pozostała oferta:
- tynki,
- kafelkowanie,
- posadzki,
- tynki natryskowe,
- tynki visage (jest to tynk imitujący strukturę drzewa, kamienia, cegły)
- kamienne dywany,
- żywiczne kamyczki (tarasy, schody),
- inne.

Pomagamy Klientom na każdym etapie współpracy. Dzięki doświadczeniu i wiedzy możemy polecić doradztwo w zakresie wyboru najlepszych materiałów spełniających nie tylko Państwa oczekiwania, ale i możliwości.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu.
Zapraszamy do współpracy.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
I
IiT
Firma nie godna polecenia. Wykonanie kamiennego dywanu z pominięciem wielu kluczowych etap naraziło nas na masę problemów. Naprawy wykonane przez Dandi-Bud dopiero po wielu miesiącach i prośbach i do tego kompletnie nie usuwające wad. Właściciel zwodził nas i dopiero przy pośrednictwie rzecznika spraw konsumenta zdecydował się zwrócić nam część kosztów. Odradzamy!!!