Galas Szkło

Zakład Szklarski. Zapraszamy!

Lustra
ul. Zacisze 12A, 43-600 Jaworzno śląskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
531 836 400
531836400
jaworzno@galas.pl
Galas Szkło

Informacje

Opis działalności
Nasza firma w branży przetwórstwa szkła działa od 1995r. a w obecnej formie organizacyjnej od 2003r. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych świadcząc usługi szklarskie, jak i realizujemy zlecenia dla klientów instytucjonalnych z zakresu cięcia i obróbki szkła.
Produkty i usługi
* Szkło meblowe:

Rodzaje szkła: bezbarwne, barwione w masie, lakierowane (np. lacobel), ornamenty, lustra srebrne i kolorowe, szkło bezpieczne klejone (vsg) i hartowane (esg), szkło z nadrukowanym zdjęciem.
Przykładowe zastosowania: fronty kuchenne, szafy przesuwne, panele kuchenne zamiast kafli, półki, gabloty, lady szklane.

* Szkło dekoracyjne:

Rodzaje szkła: lakierowane (np. lacobel), ornamenty, lustra srebrne i kolorowe, lustra weneckie, szkło piaskowane, szkło z nadrukowanym zdjęciem, szkło trawione (satyna), szkło stapiane (fusing), antyrefleks, szkło gięte.
Przykładowe zastosowania: kabiny prysznicowe, drzwi całoszklane,
jako wypełnienie drzwi wewnętrznych, okładziny ścienne, fronty do wentylatorów, lampiony, obrazy na szkle.

* Szkło budowlane:

Rodzaje szkła: bezbarwne, barwione w masie, szkło refleksyjne, ornamenty, szkło bezpieczne- klejone (vsg) i hartowane (esg), szkło antywłamaniowe, szyby zespolone.
Przykładowe zastosowania: do okien i drzwi, elewacje ze szkła, wypełnienie balustrad, daszki szklane, podesty, schody szklane, witryny, zabudowy całoszklane, ścianki działowe, do okien PCV i ALU.

* Okucia do szkła:

W ofercie posiadamy okucia i akcesoria do szkła i luster np. : kleje montażowe, kleje uv, zawiasy, zamki, łączniki, okucia do kabin prysznicowych, daszków szklanych, balustrad, zawieszki do luster.

* Produkcja szkła i luster:

Produkujemy szkło i lustra na potrzeby przemysłu meblowego, wnętrzarskiego, budowlanego i innych.

Realizujemy zamówienia typowe jak i zlecenia pomagające naszym odbiorcą wprowadzać nowe produkty na rynki krajowe i zagraniczne.

* Obróbka szkła i luster:

Wykonujemy kompletną obróbkę proponowanego przez nas szkła m.in. : cięcie, szlifowanie, fazowanie, wiercenie, hartowanie, lakierowanie, piaskowanie, gięcie, obróbka cnc, nadruk na szkle, foliowanie, laminowanie.
Marki i specjalizacje
Posiadamy duże zaplecze magazynowe co pozwala nam prowadzić w ciągłej sprzedaży ponad 150 rodzajów szkła i luster. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na krótkie terminy wykonania zleceń. Nasz zakład nastawiony jest na klienta i dokładamy starań aby nasze działania prowadziły do satysfakcji naszych odbiorców pod kątem ceny, terminów realizacji, jakości produktu i obsługi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
chrzanowski, Kraków, myślenicki, olkuski, wadowicki, wielicki, Jaworzno, Bielsko-Biała, bieruńsko-lędziński, żywiecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń