Galas Szkło producent szkła i luster

Nowoczesne wyroby ze szkła

Szklarze
ul. Zacisze 12A, 43-600 Jaworzno śląskie
(7 reviews) napisz opinię
Galas Szkło producent szkła i luster
ul. Zacisze 12A, 43-600 Jaworzno śląskie
Strona www
Telefon
Galas Szkło producent szkła i luster

Informacje

Opis działalności firmy Galas Szkło producent szkła i luster w Jaworzno
Prowadzimy firmę Galas znajdującą się w Jaworznie. Zapewniamy obróbkę szkła oraz transport. W ofercie mamy pełny asortyment szkła budowlanego, dekoracyjnego i meblowego. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy szklarskie, meblowe oraz budowlane. Zapraszamy też do współpracy projektantów wnętrz.
Produkty i usługi
W Galas specjalizujemy się w produkcji oraz obróbce szkła i luster. Zapewniamy szeroki wybór szkła do frontów kuchennych, szaf przesuwnych czy półek. Oferujemy również panele szklane do kuchni.

W naszej ofercie można znaleźć:
-ornamenty,
-lustra srebrne i kolorowe,
-szkło bezpieczne klejone,
-szkło hartowane,
-szkło lakierowane Lacobel,
-szkło bezbarwne,
-szkło barwione w masie,
-szkło z nadrukowanym zdjęciem.

Oferujemy również okucia i akcesoria do szkła oraz szkło do stolarki otworowej. Dostarczamy szkło do okien i drzwi, a także do elewacji. Ponadto produkujemy i sprzedajemy szkło do daszków, podestów, schodów, ścianek działowych oraz zabudów całoszklanych.

Prowadzimy też produkcję kabin prysznicowych i luster na wymiar. Wytwarzamy i montujemy także drzwi całoszklane oraz szyby do drzwi.

Zajmujemy się też obróbką szkła, oferując wykonywanie takich prac, jak między innymi: cięcie, wiercenie, fazowanie, laminowanie, szlifowanie oraz piaskowanie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Galas. Czekamy na Państwa telefony i e-maile. Ponadto zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

Zasięg działania
Firma Galas Szkło producent szkła i luster z lokalizacji: Jaworzno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, bielski, Bielsko-Biała, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, chrzanowski, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, gliwicki, Jaworzno, Katowice, krakowski, Kraków, mikołowski, Mysłowice, olkuski, oświęcimski, Piekary Śląskie, pszczyński, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, zawierciański

Opinie

(7 reviews) napisz opinię
E
Emil
Wykonują piękne lustra. Zamówiłem kilka do domu.
M
Marcin
Szybka dostawa paneli szklanych do kuchni. Grafika wygląda świetnie!
B
Bogusss
Przygotowują elementy szklane na wymiar i je montują. Dla mnie to najlepszy wybór.
N
Nicas119
Najlepsi szklarze w regionie. Polecam firmę Galas.
D
Dekka67
Kabina prysznicowa na wymiar to lepsze rozwiązanie niż gotowa konstrukcja. Trochę więcej kosztuje, ale jest o wiele wygodniejsza i ładniejsza. Dla mnie wykonała ją firma Galas. Jestem zadowolony z efektów ich pracy.
K
kris1967
Zależało mi na nowoczesnej aranżacji kuchni, dlatego zamiast tradycyjnych płytek zamówiłem w firmie Galas grafikę na szkle. Firma dostarczyła panele szklane terminowo i je zamontowała. Wyglądają doskonale.
E
N
EWELINA NOWAK
Super solidna firma, piękna szyba między szafkami kuchennymi, najniższa cena na śląsku, profesjonalna i miła obsługa, montaż w 1 godzinę.! Po tej jednej godzinie kuchnia jest nie do poznania, jest po prostu przepiękna.! Ja robiłam sobie te biało-żółte kwiaty na czarnym tle i efekt jest oszałamiający, nie było osoby, która by się tym nie zachwycała. Montaż w październiku 2016 w Sosnowcu, jeszcze raz powtarzam najtaniej na całym śląsku.! Pozdrawiam i serdecznie dziękuję całej ekipie GALAS SZKŁO za piękną kuchnię.! EWELINA NOWAK z SOSNOWCA.