Akcydens Bild Znaki Drogowe

Produkcja, dystrybucja znaków drogowych, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Żwirki i Wigury 12, 40-063 Katowice śląskie
poniedziałek 07:30 - 16:00
wtorek 07:30 - 16:00
środa 07:30 - 16:00
czwartek 07:30 - 16:00
piątek 07:30 - 14:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
697 697 314
Adres korespondencyjny
ul. Żwirki i Wigury 12, 40-063 Katowice śląskie

Informacje

Opis działalności
Znaki drogowe i art. z zakresu drogownictwa. Jesteśmy producentem i dystrybutorem znaków drogowych
Produkty i usługi
Akcydens Bild z siedzibą w Katowicach, to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą znaków drogowych i podkładów, blokad i słupków wygrodzeniowych, a także progów i pachołków oraz luster drogowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego specyfikę i konkretne wymagania. Oferujemy rzetelną obsługę i ceny na konkurencyjnym poziomie.

Do produkcji znaków drogowych, tablic informacyjnych oraz tablic pod znaki drogowe, wykorzystujemy ocynkowaną blachę stalową. Technologia malowania proszkowego oraz wykorzystanie – w zależności od potrzeb – folii odblaskowych lub nie odblaskowych I oraz II generacji, pozwala na długotrwałe użytkowanie przy zachowaniu wymaganych parametrów widzialności.

Oferujemy znaki w różnych kształtach i rozmiarach – trójkątne (750 – 1050 mm), koła (600 – 900 mm) oraz prostokątne. Na życzenie Klienta wykonujemy również znaki w rozmiarach niestandardowych, a także z indywidualnie projektowanym wzorem.

Nasza firma zajmuje się również produkcją blokad parkingowych i słupków wygrodzeniowych. Do ich wykonania wykorzystujemy piaskowane elementy stalowe, które są malowane proszkowo, a następnie oklejane elementami odblaskowymi. Oferujemy szeroki wachlarz rozmiarów i kształtów – m.in. blokady typu „U” na kłódkę, samozatrzaskowe blokady na klucz typu „motyl” czy słupki samozatrzaskowe.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także osoby i firmy, które są zainteresowane nabyciem oznaczeń BHP i ppoż. oraz druków budowlanych – dzienników budowy czy szychtownicy.

Uzupełnieniem naszej oferty jest produkcja reklam, szyldów i tablic promocyjnych. Do ich produkcji wykorzystujemy blachę ocynkowaną ogniowo, dzięki czemu są one nie tylko estetyczne, ale także trwałe. Zarówno wymiary, jak i sposób wykończenia dla produktów reklamowych, są ustalane indywidualnie.
Marki i specjalizacje
Jesteśmy producentem i dystrybutorem znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Mamy w ofercie:
- znaki drogowe nowe / używane
- podkłady pod znaki drogowe
- tablice drogowe
- rury pod znaki drogowe
- blokady parkingowe i słupki wygrodzeniowe
- bazy cenowe dla kosztorysantów

Wykonujemy również reklamy użytkowe, szyldy i tablice wg wzoru i życzenia klienta. Dzięki długoletniemu doświadczeniu (firma działa od 1990 roku), gwarantujemy wysoką jakość naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Gliwice, Bytom, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Mikołów, Chorzów, Zabrze, Tychy, Mysłowice

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń