Rubin-gold. Jubiler- Złotnik

Twój sklep z biżuterią

Jubilerstwo
ul. 1 Maja 19, 40-224 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Rubin-gold. Jubiler- Złotnik
ul. 1 Maja 19, 40-224 Katowice śląskie
NIP
6261213956
Telefon
Rubin-gold. Jubiler- Złotnik

Informacje

Opis działalności firmy Rubin-gold. Jubiler- Złotnik w Katowice
Rubin-Gold znajduje się w Katowicach. Oferujemy usługi doświadczonego jubilera-złotnika. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Złota biżuteria od wieków jest elementem męskich i kobiecych stylizacji, zarówno tych codziennych, jak i bardziej oficjalnych. Jest gwarancją elegancki i niepowtarzalnego wyglądu, który pozwala wyróżniać się z tłumu. Ceniona jest również za swoją wysoką trwałość.

Biżuterię ze złota znajdziecie w zakładzie jubilerskim Rubin-Gold w Katowicach. Każdego roku przygotowujemy dla Was nową kolekcję, w której znajdziecie szeroki wybór obrączek, łańcuszków, bransoletek, łańcuszków oraz wielu innych wyrobów. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również biżuterii srebrnej.

Wszystkie z nich są wykonane zgodnie z obowiązującymi trendami. Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiedniej biżuterii. Nasze wyroby świetnie nadają się na oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Wykonujemy obrączki na zamówienie, w tym również obrączki z grawerem.

W ramach naszej działalności zajmujemy się także renowacją i naprawą biżuterii. Ponadto wykonujemy przeróbki jubilerskie.


Zasięg działania
Firma Rubin-gold. Jubiler- Złotnik z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Chorzów, Katowice, mikołowski, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń