Ancoa Moto Sp. z o.o.

Pomoc drogowa
al. Korfantego 138, 40-156 Katowice śląskie
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
(32) 307 00 73
Dodatkowy nr telefonu
515820290
Ancoa Moto Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
W ramach naszych usług zajmujemy się kompleksową obsługą związaną z likwidacją szkód powypadkowych, zapewniamy również pomoc prawną dotyczącą wypadków oraz pomoc przy uzyskiwaniu odszkodowań. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami.
Produkty i usługi
Ponadto przygotowujemy również kosztorysy za szkody komunikacyjne z OC oraz AC. Oferujemy takie usługi jak:

• pomoc drogowa,
• holowanie samochodów,
• przewóz autolawetą.

Zajmujemy się sprzedażą samochodów używanych, możemy ściągnąć dla Państwa konkretny model i zająć się jego rejestracją. Oferujemy także wynajem samochodów zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy - może okazać się niezbędny w razie jakiegokolwiek wypadku. Posiadamy luksusowe samochody do ślubu, na wieczory kawalerskie i panieńskie czy inne okazje. Oferujemy Państwu także samochody z LPG.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Posiadamy dużą wiedzę, z chęcią doradzimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania.

Zapraszamy również na naszą drugą stronę internetową: https://ancoamoto.otomoto.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
K
Marcin Konieczny
Byłem naprawiłem mój samochód, polecam miła obsługa konkretne podejście co do klienta. Panowie znają się na robocie
W
WOJTEK
Firma ubezpieczeniowa zaniżyła za mój samochód odszkodowanie, likwidacja z ANCOA MOTO w 100% wilyczyła mi szkodę za którą naprawili mi cały samochód. Bardzo polecam Wojtek.
A
H
Angelika H.
Miałam wypadek na skrzyżowaniu w Pińczowie, panowie z ANCOA MOTO bardzo mi pomogli. Scholowali mój samochód oraz postawili ładny samochód zastepczy. Bardzo Polecam
M
K
Monika Kozłowska
Miałam kolizję na Chorzowskiej, przez przypadek zadzwoniłam z internetu do firmy ANCOA MOTO sp z oo, szybko przyjechali scholowali i dostałam nowego Peugeota 208 jako samochód zastepczy na czas realizacji naprawy. Świetna obsługa, polecam.
T
S
Tomasz S.
Wstawiłem do naprawy samochód marki Toyota Avensis po kolizji drogowej, szybko bezgotowkowo naprawili. Dostałem samochód zastepczy Kia Sportage nowy model jestem zadowolony. Polecam

Słowa kluczowe