Juwent Śląsk Sp. z o.o.

Projektowanie, montaż i serwis instalacji chłodniczych

Wentylacja
al. Roździeńskiego 188 b, 40-203 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
662 271 457
Adres korespondencyjny
al. Roździeńskiego 188 b, 40-203 Katowice śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Juwent Śląsk Sp. z o.o. powstała w 1999r. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, dystrybucji montażu i serwisu instalacji takich jak wentylacja, klimatyzacja oraz chłodnictwo spożywcze i przemysłowe. Ponadto działamy w dziedzinach ściśle związanych z branżą chłodniczą. Siedziba Juwent Śląsk znajduje się w Katowicach. Ponadto nasze oddziały to:02-109 Warszawa ul.Księcia Trojdena 4 664465248 warszawa@juwentslask.com.pl 93-486 Łódź ul.Zamojska 16 530 207 290 lodz@juwentslask.com.pl 30-207 Kraków ul.J Malczewskiego 47A 664 197 142 krakow@juwent.com.pl
Produkty i usługi
Podstawą naszej działalności w Juwent Śląsk jest kompleksowa realizacja instalacji chłodniczych, czym zajmujemy się na terenie całej Polski. Z kolei usługi związane z instalacjami wentylacyjnymi, klimatyzacją i ogrzewaniem realizujemy na terenie województwa śląskiego i województw małopolskiego oraz opolskiego.

Juwent Śląsk pomagamy klientom na każdym etapie realizacji zamówienia. Udzielamy fachowych porad i zajmujemy się wsparciem technicznym oraz nadzorujemy i koordynujemy prace montażowe. Dla pewności, że systemy działają tak jak należy wykonujemy zawsze końcowy odbiór instalacji. Podejmujemy się zarówno prac przy nowych instalacjach, jak realizujemy prace modernizacyjne już istniejących. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przestoje kosztują, dlatego świadczymy kompleksowe usługi serwisowe. W ramach nich oferujemy:
-przeglądy okresowe
-remonty
-serwis gwarancyjny
-serwis pogwarancyjny

Podczas przeglądów zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami czyścimy instalacje i sprawdzamy ich szczelność. Na sytuacje kryzysowe reagujemy przez całą dobę i to niezależnie od miejsca wystąpienia awarii. Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy:
-instalacje chłodnicze
-aparaty grzewczo - wentylacyjne
-centralne klimatyzacyjne
-centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne
-komory chłodnicze
-komory mroźnicze
-wymienniki ciepła
-kurtyny powietrza wodne
-instalacje grzewcze (grzejniki i nagrzewnice)

Instalacje chłodnicze wykonujemy w marketach, ubojniach i zakładach produkujących żywność.

Wentylacje którymi się zajmujemy to systemy domowe i przemysłowe, m. in. wyposażone w rekuperatory odzyskujące ciepło. Używane w tych systemach wentylatory to m. in. urządzenia kanałowe i dachowe.Z kolei montowaneprzez nas klimatyzatory to rozwiązania ścienne, przenośne oraz przysufitowe.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o usługach świadczonych przez naszą firmę Juwent Śląsk. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową. Można również kontaktować się telefonicznie i mailowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe