Galas Szkło producent szkła i luster

Lustra na Twoje zamówienie

Lustra
al. Roździeńskiego 188a, 40-203 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Galas Szkło producent szkła i luster
al. Roździeńskiego 188a, 40-203 Katowice śląskie
NIP
6321077050
Strona www
Telefon
Galas Szkło producent szkła i luster

Informacje

Opis działalności firmy Galas Szkło producent szkła i luster w Katowice
Prowadzimy firmę Galas Szkło w Katowicach. Produkujemy szkło i lustra na potrzeby przemysłu meblowego, wnętrzarskiego, budowlanego i innych gałęzi gospodarski. Realizujemy zamówienia typowe oraz zlecenia pomagające naszym odbiorcom wprowadzać nowe produkty na rynki krajowe i zagraniczne.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w zakładzie szklarskim Galas w kompleksowym wykonywaniu luster na wymiar. Oferujemy wykonywanie luster fazowanych, szlifowanych, bezpiecznych oraz innych na indywidualne zamówienie klientów. Nasza oferta obejmuje między innymi:
-lustra łazienkowe,
-lustra hotelowe,
-lustra do sypialni,
-lustra do garderoby,
-lustra do klubów fitness,
-lustra do sal tanecznych,
-lustra kryształowe,
-lustra weneckie,
-lustra do siłowni.

Zajmujemy się wykonywaniem luster zwykłych oraz w kolorach srebrnym, grafitowym, zielonym i brązowym. Ponadto dostarczamy lustra podświetlane.
Lustra można poddać obróbce polegającej na fazowaniu, piaskowaniu, wierceniu, szlifowaniu czy naklejeniu folii bezpieczeństwa i drukowaniu wzorów na powierzchni. Szkło montujemy we wnękach albo naklejamy na płytki.

Zapewniamy również w Galas bogaty wybór szkła meblowego, w tym między innymi szkła barwionego w masie, lakierowanego czy szkła bezpiecznego klejonego. Dostarczamy także szkło budowlane, szkło dekoracyjne oraz okucia i akcesoria do szkła. Oferujemy też produkcję i montaż kabin prysznicowych do łazienek w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Ponadto przygotowujemy, sprzedajemy i montujemy:
- schody szklane,
-drzwiczki szklane do mebli,
-ścianki szklane,
-daszki szklane.

Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z oferty firmy Galas. Czekamy na telefony i e-maile. Dodatkowe informacje umieściliśmy na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Galas Szkło producent szkła i luster z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń