Piotr Skowron Kancelaria radcy prawnego

Pomoc prawna dla osób fizycznych, spółdzielni i podmiotów gospodarczych

Radcy prawni
al. Roździeńskiego 188C p.V, 40-045 Katowice śląskie
(5 opinii) napisz opinię
Piotr Skowron Kancelaria radcy prawnego

Informacje

Opis działalności
Kancelaria radcy prawnego Piotra Skowrona znajduje się w Katowicach. Powstała w 2003 roku, a jej właściciel zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej osobom fizycznym, spółdzielniom i podmiotom gospodarczym.
Produkty i usługi
Podstawą działalności Piotra Skowrona jest udzielanie porad prawnych. Ponadto radca prawny zajmuje się przygotowywaniem pisemnych opinii, umów prawa handlowego i pism procesowych. Podejmuje się też reprezentacji klientów przed organami administracji publicznej, organami podatkowymi i w sądach różnych instancji. Oferta usług prawnych obejmuje zastępstwo procesowe, dochodzenie odszkodowań, np. za zajęcie gruntów pod sieci przesyłowe i spory związane z nieruchomościami. Radca Piotr Skowron przyjmuje sprawy związane z takimi dziedzinami prawa jak:
-prawo cywilne,
-prawo spółdzielcze,
-prawo lokalowe,
-prawo spadkowe,
-prawo administracyjne,
-prawo zamówień publicznych,
-prawo handlowe,
-prawo gospodarcze,
-prawo obrotu nieruchomościami.

Ponadto radca zna się na prawie pracy, windykacji należności i prawie spółek. Jest w stanie pomóc przy ich rejestracji, przekształceniu, łączeniu i dzieleniu. Piotr Skowron wspiera też klientów podczas negocjacji handlowych i przygotowując projekty dokumentów takich jak uchwały, statuty i regulaminy.

Więcej informacji o radcy prawnym Piotrze Skowronie i jego kancelarii znajduje się na stronie internetowej. Kontakt można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo. Za pośrednictwem poczty elektronicznej m.in. udzielane są porady prawne.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
L
londyn
Fachowa pomoc w sprawie cywilnej. Cieszę się, że zaufałem temu radcy prawnemu.
K
Konrad
Rejestracja, łączenie, dzielenie i przekształcenie spółek najlepiej skonsultować z radcą prawnym Piotrem Skowronem. Zna się na tym doskonale.
B
Bartłomiej
Dzięki pomocy radcy prawnego rejestracja spółki przebiegła sprawnie. O niczym nie zapomniałem.
L
Leszek
Najlepszy radca prawny, jakiego spotkałem w życiu. Na sprawach lokalowych i spółdzielczych zna się świetnie i potrafił mi pomóc w sporze ze spółdzielnią. Dzięki radcy nie straciłem dużych pieniędzy.
K
kris1967
Dziękuję radcy prawnemu za pomoc i polecam jego usługi każdemu, kto prowadzi firmę. Piotr Skowron zna się na sporządzaniu umów, bierze udział w negocjacjach i reprezentuje w sporach sądowych i przed organami podatkowymi oraz administracji publicznej.