Salon Drzwi INSIDE

Znajdziesz Nas w Centrum Handlowym HOME CONCEPT (box 9-11)

al. Roździeńskiego 191, 40-315 Katowice śląskie
poniedziałek 10:00 - 19:00
wtorek 10:00 - 19:00
środa 10:00 - 19:00
czwartek 10:00 - 19:00
piątek 10:00 - 19:00
sobota 10:00 - 19:00
niedziela 10:00 - 16:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 321 00 56
Telefon komórkowy
535500696
drzwi.inside@op.pl
http://www.drzwi-inside.pl/
Adres korespondencyjny
al. Roździeńskiego 191, 40-315 Katowice śląskie

Informacje

Opis działalności
Nasz salon, to miejsce, gdzie prezentujemy Państwu drzwi każdego rodzaju, zawsze najwyższej jakości!
Produkty i usługi
Oferowane przez nasz salon drzwi, to produkty, spełniające najwyższe wymagania klientów.

- Montaż drzwi jest dla nas bardzo istotną kwestią, jeżeli klient decyduje się na zakup stolarki wraz z tą usługą. Jest to ta przysłowiowa kropka nad „i”, która musi być postawiona, aby klient z całości usługi i zakupu był zadowolony. Co z tego jeśli drzwi będą się podobały i spełniały oczekiwania inwestora, jeżeli ich montaż będzie niedopracowany, bądź co gorsza niezgodny ze sztuką budowlaną lub zaleceniami producenta.

Dlatego do drzwi proponowanych z montażem przywiązujemy tak dużą wagę. Dlatego też drzwi z montażem zakupione w firmie INSIDE, montują fachowcy z kilku lub z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy specjalizują się w montażu stolarki drzwiowej wszelkiego typu.

KLAMKI

„Klamki są często niedocenianym elementem drzwi, ale odpowiednio dobrane stanowią nie tylko ich ozdobę, ale i całego wnętrza”.

www.vds.pl
www.domino.pl
www.enger.pl
www.roothkin.pl

W ofercie posiadamy bogaty wybór klamek i akcesoriów (wkładki, tuleje do drzwi łazienkowych, odbojniki, wizjery itp) wszelkiego typu. W różnorodnych wzorach, rodzajach i kolorach. Wykonane zarówno z mosiądzu jak i aluminium, stali nierdzewnej czy znalu. Produkcji krajowej jak i portugalskiej, włoskiej czy niemieckiej

Z całą naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać odwiedzając nasz salon firmowy, który znajduje się w mieście Katowice.
Marki i specjalizacje
Dzięki naszej znajomości branży, profesjonalnej obsłudze i możliwości zakupu drzwi z montażem wykonanym przez wykwalifikowanych fachowców , nasz salon drzwi świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Nasza siedziba znajduje się w mieście Katowice, do której serdecznie zapraszamy wszystkich klientów, zainteresowanych profesjonalnym doradztwem i bogatą ofertą drzwi z montażem. Zapraszamy!
Certyfikaty
W ofercie posiadamy drzwi wejściowe, zewnętrzne i wewnętrzne wszelkiego typu. Zarówno tych dużych i znanych na polskim rynku producentów, takich jak: Porta, Pol-skone,DRE,czy DELTA, jak i tych mniejszych jak: Korona, Ronkowski, Eurodoor czy Sękpol którzy wykonają drzwi na indywidualne życzenie klienta.Oferty firmy Domino, Enger czy VDS to kilkaset wzorów przeróżnych klamek wszelkiego typu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń