Salon Drzwi INSIDE

Dostawca drzwi, stołów, podłóg i tarasów

Drzwi
al. Roździeńskiego 191 BOX 9-11 Znajdziesz Nas w Centrum Handlowym HOME CONCEPT (box 9-11), 40-315 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Salon Drzwi INSIDE

Informacje

Opis działalności
Nasz salon drzwi Inside zlokalizowany jest w Katowicach, w województwie śląskim. Usługi świadczymy od 2011 roku. Osobą decyzyjną w firmie jest Robert Bilski.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie naszym klientom różnego rodzaju drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, wejściowych, a także technicznych. Oferujemy bardzo duży przekrój drzwi pochodzących od znanych i cenionych polskich producentów. Lata doświadczenia sprawiły, że doskonale poznaliśmy rynek i potrzeby naszych klientów. Dzięki profesjonalnej obsłudze i możliwości zakupu drzwi z montażem, cieszymy się ugruntowaną pozycją w branży.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- drzwi wewnętrzne,
- drzwi zewnętrzne,
- klamki,
- stoły,
- podłogi,
- tarasy.

Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów, takich jak pochwyty, wkładki, tuleje do drzwi łazienkowych, obojniki czy wizjery wykonane zarówno z aluminium, jak i mosiądzu, stali nierdzewnej czy znalu. Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi montaż wykonany przez specjalistów w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnie doświadczenie, specjalizujący się w montażu stolarki drzwiowej wszelkiego typu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy również darmowy transport pod wskazany przez Państwa adres.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń