Salon Drzwi INSIDE

Dostawca drzwi, stołów, podłóg i tarasów

Drzwi
al. Roździeńskiego 191 BOX 9-11 Znajdziesz Nas w Centrum Handlowym HOME CONCEPT (box 9-11), 40-315 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
535 500 696
Adres korespondencyjny
al. Roździeńskiego 191 BOX 9-11 Znajdziesz Nas w Centrum Handlowym HOME CONCEPT (box 9-11), 40-315 Katowice śląskie

Informacje

Opis działalności
Nasz salon drzwi Inside zlokalizowany jest w Katowicach, w województwie śląskim. Usługi świadczymy od 2011 roku. Osobą decyzyjną w firmie jest Robert Bilski.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie naszym klientom różnego rodzaju drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, wejściowych, a także technicznych. Oferujemy bardzo duży przekrój drzwi pochodzących od znanych i cenionych polskich producentów. Lata doświadczenia sprawiły, że doskonale poznaliśmy rynek i potrzeby naszych klientów. Dzięki profesjonalnej obsłudze i możliwości zakupu drzwi z montażem, cieszymy się ugruntowaną pozycją w branży.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- drzwi wewnętrzne,
- drzwi zewnętrzne,
- klamki,
- stoły,
- podłogi,
- tarasy.

Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów, takich jak pochwyty, wkładki, tuleje do drzwi łazienkowych, obojniki czy wizjery wykonane zarówno z aluminium, jak i mosiądzu, stali nierdzewnej czy znalu. Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi montaż wykonany przez specjalistów w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnie doświadczenie, specjalizujący się w montażu stolarkidrzwiowej wszelkiego typu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy również darmowy transport pod wskazany przez Państwa adres.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń