Galas Szkło

Zakład szklarski.

ul. Aleja Walentego Roździeńskiego 188a, 40-203 Katowice śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Galas Szkło

Informacje

Opis działalności
Produkujemy szkło i lustra na potrzeby przemysłu meblowego, wnętrzarskiego, budowlanego i innych. Realizujemy zamówienia typowe jak i zlecenia pomagające naszym odbiorcą wprowadzać nowe produkty na rynki krajowe i zagraniczne.
Produkty i usługi
Szkło meblowe:
Rodzaje szkła: bezbarwne, barwione w masie, lakierowane (np. lacobel), ornamenty, lustra srebrne i kolorowe, szkło bezpieczne klejone (vsg) i hartowane (esg), szkło z nadrukowanym zdjęciem.
Przykładowe zastosowania: fronty kuchenne, szafy przesuwne, panele kuchenne zamiast kafli, półki, gabloty, lady szklane.

Szkło dekoracyjne:
Rodzaje szkła: lakierowane (np. lacobel), ornamenty, lustra srebrne i kolorowe, lustra weneckie, szkło piaskowane, szkło z nadrukowanym zdjęciem, szkło trawione (satyna), szkło stapiane (fusing), antyrefleks, szkło gięte.
Przykładowe zastosowania: kabiny prysznicowe, drzwi całoszklane,
jako wypełnienie drzwi wewnętrznych, okładziny ścienne, fronty do wentylatorów, lampiony, obrazy na szkle.

Szkło budowlane:
Rodzaje szkła: bezbarwne, barwione w masie, szkło refleksyjne, ornamenty, szkło bezpieczne- klejone (vsg) i hartowane (esg), szkło antywłamaniowe, szyby zespolone.
Przykładowe zastosowania: do okien i drzwi, elewacje ze szkła, wypełnienie balustrad, daszki szklane, podesty, schody szklane, witryny, zabudowy całoszklane, ścianki działowe, do okien PCV i ALU.

Okucia do szkła:
W ofercie posiadamy okucia i akcesoria do szkła i luster np. : kleje montażowe, kleje uv, zawiasy, zamki, łączniki, okucia do kabin prysznicowych, daszków szklanych, balustrad, zawieszki do luster.

Obróbka szkła i luster:
Wykonujemy kompletną obróbkę proponowanego przez nas szkła m.in. : cięcie, szlifowanie, fazowanie, wiercenie, hartowanie, lakierowanie, piaskowanie, gięcie, obróbka cnc, nadruk na szkle, foliowanie, laminowanie.

Realizujemy transport szkła specjalistycznymi samochodami o ładowności od 1tony do 24 ton również Hds i winda.
Wykonujemy usługi szklenia dużych gabarytów (ssawy pneumatyczne + hds.)

Zapraszamy do współpracy firmy- także te chcące wprowadzać na rynki nowe produkty, oferujemy pomoc i współpracę długofalową na każdym etapie wdrażania- od projektu aż do rozpoczęcia produkcji.
Marki i specjalizacje
Nasza firma świadczy tradycyjne usługi szklarskie dla ludności jak i wykonuje prace montażowe na zlecenie firm budowlanych, meblowych, projektantów, w obiektach sportowych, kulturalnych, rozrywkowych itp. na terenie kraju i zagranicy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń