Nowak Przemysław Kancelaria Radcy Prawnego

Profesjonalne, kompleksowe i rzetelne usługi prawne

Radcy prawni
ul. Bażantów 6C/15, 43-190 Katowice śląskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 308 79 99
600309000
Nowak Przemysław Kancelaria Radcy Prawnego

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Radcy Prawnego Przemysława Nowaka rozpoczęła działalność w 2012 roku. Gabinet mieści się w Katowicach w województwie śląskim. Przemysław Nowak posiada ponad 15 lat doświadczenia w zawodzie. Ukończył aplikację radcowską, organizowaną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach i złożył Egzamin Radcowski przed Komisją Egzaminacyjną przy Ministrze Sprawiedliwości. Podczas swojej kariery zawodowej Przemysław Nowak miał okazję współpracować m.in. z Gwarant Grupa Kapitałowa S.A., Rybnicka Fabryka Maszyn „RYFAMA” S.A., TAURON CIEPŁO S.A, Gwarant Inwestycje Sp. z o.o. i inni.
Produkty i usługi
W swojej bieżącej karierze miałem okazję do prowadzenia bieżącej i kompleksowej obsługi prawnej znaczących przedsiębiorców w regionie. W swojej pracy staram się być jak najlepszy dlatego nawiązałem współpracę m.in. z Kancelarią Biegłego Rewidenta w Sosnowcu. Pozwala mi to dobrze wykonywać swoją pracę, a moim Klientom daje pewność, że wkładam w prace całe serce.

Zajmuje się:
- prawem cywilnym (w tym prawem rodzinnym),
- prawem gospodarczym i handlowym,
- prawem nieruchomości, z uwzględnieniem aspektów inwestycyjnych i prawa administracyjnego,
- prawem zobowiązań na gruncie umów (kontraktów handlowych),
- prawem spółek,
- prowadzeniem mediacji gospodarczych oraz negocjacji handlowych.

Moim Klientom oferuję zastępstwo prawne i procesowe w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych, a także zabezpieczających i egzekucyjnych (prowadzonych zarówno przez komorników sądowych, jak i organy skarbowe).

W dużej mierze współpracuje z przedsiębiorstwami. Udzielam porad prawnych przy zakładaniu, rejestracji i prowadzeniu spółek handlowych. Usługi te obejmują także zastępstwo procesowe przed Sądami i organami administracji, sporządzanie umów i statutów spółek, stosownych regulaminów oraz obsługę formalną posiedzeń zarządów, rad nadzorczych, zgromadzeń wspólników i walnych zgromadzeń akcjonariuszy, konstruowanie oraz opiniowanie umów zawieranych przez spółkę lub jej wspólników. Mam już bogate doświadczenie w tej dziedzinie, które zdobywałem przez ostatnie 10 lat.

Zajmuje się także bieżącą pomocą w wypełnianiu obowiązków wobec urzędów administracji publicznej i sądów oraz w wypełnianiu innych obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Prowadzę kompleksową obsługę prawną w zakresie windykacji należności. Zajmuje się mediacjami z wierzycielami i dłużnikami, zawieram korzystne ugody pozasądowe i doprowadzamy sprawę do końca.

Po więcej informacji na temat działalności kancelarii zapraszam do kontaktu osobistego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe