NovaMed NZOZ Podstawowa Opieka Zdrowotna

Poradnia dziecięca, stomatologiczna oraz ginekologiczna

Przychodnie prywatne
ul. Bogucicka 18a, 40-226 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
NovaMed NZOZ Podstawowa Opieka Zdrowotna
ul. Bogucicka 18a, 40-226 Katowice śląskie
Telefon
NovaMed NZOZ Podstawowa Opieka Zdrowotna

Informacje

Opis działalności firmy NovaMed NZOZ Podstawowa Opieka Zdrowotna w Katowice
W NZOZ NovaMed zajmujemy się świadczeniem specjalistycznej pomocy lekarskiej dla dorosłych i dzieci już od 2005 roku. Nasz ośrodek znajduje się w Katowicach. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W NZOZ NovaMed zajmujemy się udzielaniem porad lekarskich już od półtorej dekady. Świadczymy usługi z zakresu podstawowej opieki medycznej. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, takich jak specjaliści chorób wewnętrznych, reumatolog, specjalista medycyny pracy, ginekolog, stomatolog oraz pediatra. Każdy z pracujących u nas lekarzy indywidualnie podchodzi do każdego Pacjenta, zapewniając mu wsparcie i pomoc.

Oferujemy usługi dentystyczne takie jak:

- profilaktyka stomatologiczna,
- endodoncja,
- leczenie zachowawcze,
- podstawowe zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.

Nasz ginekolog wykonuje cytologię, USG ginekologiczne oraz badanie piersi. Natomiast w poradni dziecięcej pediatra zadba o zdrowie dziecka od niemowlaka, aż po dzieci w wieku szkolnym. W każdym z gabinetów prowadzone są konsultacje, diagnostyka oraz leczenie.

Więcej informacji można uzyskać poprzez odwiedzenie naszej strony internetowej, lub też kontakt telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do rejestracji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń