Biuro Rachunkowo-Księgowe Plus Wioletta Wojciech

Kompleksowe usługi rachunkowe i kadrowo-płacowe

Biura rachunkowe
ul. Bohaterów Monte Cassino 20/1, 40-231 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
322570861
Biuro Rachunkowo-Księgowe Plus Wioletta Wojciech

Informacje

Opis działalności
Biuro Rachunkowo-Księgowe PLUS pomaga swoim klientom w formalnościach związanych z rejestracją i prowadzeniem działalności. W biurze Plus z Katowic specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu księgowości, płac i kadr oraz tworzenia rocznych sprawozdań finansowych. Działamy od 2001 roku i obsługujemy małe, średnie i duże firmy oraz spółki i podmioty indywidualne. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i licencję Ministerstwa Finansów.
Produkty i usługi
Na terenie Polski współpracujemy głównie z przedsiębiorcami z aglomeracji śląskiej. Masz pytania lub wątpliwości? Biuro Rachunkowo-Księgowe Plus pomaga klientom w formalnościach związanych z założeniem nowej firmy. Doradzimy Ci, jak znaleźć dobrą księgową, jaką formę działalności wybrać oraz w jaki sposób prawidłowo prowadzić księgowość. Do naszych klientów należą podmioty również podmioty z Niemiec i Austrii.

Zakres świadczonych przez nasze biuro Plus usług obejmuje m.in. prowadzenie ksiąg handlowych. W ramach tego typu prac weryfikujemy dokumenty, księgujemy i zajmujemy się raportami kasowymi. Opracowujemy też roczne sprawozdania finansowe i sprawozdania za inne okresy. Możemy również tworzyć plany kont, opracowywać sprawozdania dla NBP i banków oraz prowadzić księgi przychodów i rozchodów. Oferta, jaką przygotowaliśmy to również:
-prowadzenie rejestrów VAT,
-prowadzenie księgowości uproszczonej,
-wypełnianie deklaracji podatkowych PIT-5, PIT-5L, PIT-4, VAT-7, VAT-UE, CIT-2, CIT-8,
-usługi kadrowo-płacowe.

Przygotowujemy listy płac, umowy o pracę, dzieło i zlecenie oraz je rozwiązujemy. W naszej gestii leży również cała kartoteka pracownicza, zgłaszanie pracujących do ZUS i sporządzanie świadectw pracy. Wypełniamy również deklaracje ZUS, rejestrujemy nowe firmy w ZUS i US, a także tworzymy zasady polityki rachunkowej firmy, zasady obiegu dokumentacji księgowej i regulamin pracy.

Świadczymy też dodatkowe usługi, w ramach których prowadzimy wirtualne biuro, sprzedajemy ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i na życie oraz pomagamy podpisać umowę z operatorem komórkowym. Za naszym pośrednictwem można również uzyskać kredyt bankowy.

Więcej informacji dotyczących działalności prowadzonej przez biuro rachunkowe Plus można znaleźć na stronie internetowej. Czekamy na telefony i wiadomości mailowe od Państwa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

cit,
vat,
pit,
zus,
plus,
oc,