Miya-Inox. PPHU

Dla naszych klientów wykonujemy elementy ze stali nierdzewnej

Schody
ul. Boya-Żeleńskiego 108, 40-750 Katowice śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 205 07 80
322050786
690891263
507093272
biuro@miyainox.com
Miya-Inox. PPHU

Informacje

Opis działalności
Firma Miya-Inox swoją siedzibę ma w Katowicach. Przedsiębiorstwem zarządza Marek Eichwald. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie obróbki i spawalnictwa stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Wykonujemy wszelkiego rodzaju balustrady, bramy, schody ze stali nierdzewnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie wykonywania wszelkiego rodzaju elementów ze stali nierdzewnej. Posiadamy bogatedoświadczenie w zakresie spawalnictwa i obróbki stali nierdzewnej. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, zważając na wszelkie oczekiwania. Do współpracy zapraszamy zarówno klientów z kraju, jak i z zagranicy.

Oferujemy usługi ślusarko spawalnicze w pełnym zakresie. Pracujemy w oparciu o projekty i dokumentacje powierzoną przez klienta
oraz służymy radą profesjonalistów.

Dla naszych klientów wykonujemy elementy ze stali nierdzewnej wykorzystywane w branżach:

* budowlanej:

- balustrady
- elementy basenów kąpielowych
- balkony
- detale architektoniczne
- pochwyty
- poręcze z wykończeniami drewnianymi

* motoryzacyjnej

- akcesoria tuningowe
- orurowania
- progi
- końcówki tłumików

Nasze prace wykorzystywane są również w branży spożywczej i chemicznej, gdzie tworzy się na specjalne życzenie: myjki, regały, sterylizatory, wózki do komór wędzarniczych, konfiskatory, kosze, spływy, kratki ściekowe itp.

Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję profesjonalizmu. Zatrudniona kadra pracownicza jest odpowiednio doświadczona i wykwalifikowana. Mogą Państwo liczyć na terminowość realizowanych zleceń i atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Marki i specjalizacje
balustrady ze stali nierdzewnej, poręcze ze stali nierdzewnej, balkony ze stali nierdzewnej, elementy basenów kąpielowych, myjki spożywcze, regały, stoły, kratki ściekowe, nierdzewka, usługi spawalnicze, metoda tig, obróbka metali, balustrady malowane proszkowo, poręcze, balustrady, balkony, barierki, kratki ściekowe, poręcze stalowe, balustrady ze stali, bramy, ogrodzenia, poręcz, balkony stalowe, balkon, porecze, balustrada z nierdzewki, poręcze balustrady, balustrady poręcze
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

inox,
tig,
mig,
mag,