Szyk. Salonik krawiecki

Szeroki wachlarz usług krawieckich

Krawiectwo
ul. Boya-Żeleńskiego 29/2, 40-750 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szyk. Salonik krawiecki

Informacje

Opis działalności
Salonik krawiecki Szyk znajduje się w Katowicach, w województwie śląskim. Powstał on w 2015 roku. Zajmuje się usługami krawieckimi.
Produkty i usługi
Salonik krawiecki „Szyk” zajmuje się profesjonalnymi usługami krawieckimi. Oferuje szycie na miarę ubrań damskich oraz męskich, a także pościeli, obrusów czy firan. Przerabia materiały, dbając o najmniejsze szczegóły, specjalizuje się bowiem w poprawkach krawieckich. Gwarantuje wysoki poziom wykonywanej usługi, poparty doświadczeniem i kwalifikacjami.

Osoby pragnące wyjątkowej kreacji, komfortowych ubrań lub nietuzinkowych zasłon, mogą liczyć na spełnienie życzenia.

„Szyk” podejmuje się także niestandardowych zamówień, między innymi szycia dla sklepów. Zapewnia indywidualne podejście do klienta, starając się zrealizować jego wymagania. Salonik oferuje wiele rodzajów materiałów do wyboru, różniących się jakością, kolorami i wzorami. Sprowadza także materiały na życzenie i wykonuje prace z tkanin dostarczonych przez klienta.

Usługi oferowane przez salonik krawiecki, to między innymi szycie na miarę ubrań, takich jak spodnie, spódnice, mundurki, a także koszule. Firma zajmuje się również tworzeniem sukienek, żakietów czy zasłon lub firan. Podejmuje się uszycia pościeli, obrusów.

Salonik „Szyk” zwęża, wydłuża lub poszerza ubrania. W skład oferty wchodzi również obszywanie firan i zasłon. W swoich usługach ma ekologiczne pranie odzieży oraz czyszczenie dywanów, pozbywając się wszystkich zabrudzeń.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń