Auto Gaz Śląsk sp. z o.o.

Montaż i naprawa samochodowych instalacji LPG

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Brygadzistów 82a, 40-807 Katowice śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Auto Gaz Śląsk sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba spółki Auto Gaz Śląsk znajduje się w Katowicach. Firma powstała w 1994 roku i od początku działalności skupia się na usługach związanych z samochodowymi instalacjami gazowymi. Jest autoryzowanym przedstawicielem znanej europejskiej marki Tartarini Auto.
Produkty i usługi
LPG, czyli mieszanka propanu i butanu to popularne paliwo służące m. in. do zasilania samochodów osobowych. Jego zalety to niższy koszt w stosunku do benzyny oraz mniejsze zagrożenie dla środowiska, ponieważ opalane nim silniki emitują mniej gazów cieplarnianych. Ponadto przerobienie silnika na potrzeby zasilania LPG nie wymaga dużych przeróbek. Oczywiście ze względów bezpieczeństwa prace te wykonują specjaliści, tacy jakich zatrudnia Auto Gaz Śląsk. Firma korzysta z najlepszych jakościowo komponentów produkowanych przez Tartarini, co w połączeniu z doświadczeniem mechaników gwarantuje, że instalacja gazowa będzie wydajna i bezpieczna. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i stosowanie rozwiązań, które najlepiej będą się sprawdzały w Państwa samochodzie. Oferuje:
-instalacje gazowe do silników doładowanych
-instalacje gazowe do silników wielocylindrowych
-instalacje gazowe do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa

W zależności od potrzeb możliwe jest zamontowanie w aucie ekonomicznych instalacji RAM by Tartarini oraz rozwiniętych Tartarini Auto.

Ponadto w zakładzie prowadzone są prace serwisowe, w tym regulacja parowników i wymiana filtrów gazowych. Możliwe jest też wymienianie zbiornika na gaz i naprawienie elektrozaworów.

Dodatkowo firma oferuje serwis klimatyzacji samochodowej. Instalacje tego typu są starannie czyszczone i odgrzybiane za pomocą ozonu. Ponadto wymieniane są w nich uszkodzone części, np. filtry. Następnie klimatyzacje są nabijane czynnikiem chłodniczym i sprawdzane pod kątem szczelności.

Oferta przygotowana przez firmę jest rozbudowana, dlatego warto odwiedzić stronę internetową Auto Gaz Śląsk. Można również napisać maila z zapytaniem albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
walicki
Bardzo dobrze wykonana instalacja, fajnie, że doradzili mi co do systemu. Silnik działa bez problemu, a mój budżet nie cierpi już tak z powodu tankowania, polecam.