Color Inwestprojekt s.c.

Zajmujemy się projektowaniem obiektów, wnętrz. Zapewniamy nadzór autorski.

Biura architektoniczne
ul. Brzozowa 13, 40-170 Katowice śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 258 44 51
Adres korespondencyjny
ul. Brzozowa 13, 40-170 Katowice śląskie

Informacje

O nas
Biuro architektoniczne Color Inwestprojekt rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku. Od ponad 20 lat prowadzimy intensywne działania projektowe na terenie Katowic, gdzie znajduje się naszasiedziba, ale także na terenie Górnego Śląska i całego kraju. Oferujemy projekty architektoniczne najwyższej klasy.
Opis działalności
Architektoniczne Biuro "CoLoR Inwestprojekt" to pracownia projektowa, która w swej działalności jest kontynuatorem Centralnego Ośrodka Studiów Projektowania i Realizacji "Inwestprojekt Katowice", niegdyś jednego z większych biur projektowych w kraju. Obecnie działa w ramach spółdzielni "ABP INWESTPROJEKT" holdingu pracowni branżowych: konstrukcyjnej, elektrycznej, instalacji sanitarnych.
Produkty i usługi

Oferta naszego biura projektowego jest niezwykle bogata, poniewż nie zajmujemy się tylko wykonywaniem profesjonalnych projektów. Chętnie podejmujemy się również zastępstwa inwestorskiego, przejmując tym samym proces związany z załatwianiem formalności i pozwoleń na budowę. Dzięki temu nasza oferta jest przygotowana kompleksowo. Prowadzimy nadzór autoski i inwestorki naszych projektów.

Nasi pracownicy to doświadczeni i niezwykle utalentowani specjaliści dysponujący wybitną wyobraźnią przestrzenną. Korzystając z ich kwalifikacji i rozległej wiedzy branżowej możemy Państwu zaproponować:

* projekty architektoniczne obiektów budownictwa ogólnego,
* projekty wnętrz,
* projekty urbanistyczne,
* przygotowanie materiałów do projektowania,
* opracowanie materiałów przetargowych.
Wykonujemy projekty architektoniczne budynków mieszkalnych i usługowych. Uczestniczymy w procesie powstawania obiektów przemysłowych i budynków biurowych. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem architektów i nie boimi się wyzwań.

Wykonujemy projekty we wszystkich fazach, od koncepcji do projektów wykonawczych, architektoniczno-konstrukcyjne oraz wielobranżowe. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dogodne warunki współpracy.

Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
Zajmujemy się projektowaniem obiektów nowych - budynków mieszkalnych, biurowych, szkół, banków, budynków zaplecza przemysłowego i in. jak i adaptacjami, projektowaniem urbanistycznym, wystrojem wnętrz. W projektowaniu wykorzystujemy komputerowe techniki projektowania w oparciu o program ARCHICAD.

architekci, biura projektów, biuro projektowe, projekty architektoniczne, projekty budowlane, projektowanie architektoniczne, projektowanie budynków, projekty indywidualne, dom projekt
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń