Drocomplex Spółka Cywilna

Stabilizacja gruntów, ulepszanie podłoży, regeneracja nawierzchni drogowych.

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Brzozowa 13, 40-170 Katowice śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 259 69 18
Adres korespondencyjny
ul. Brzozowa 13, 40-170 Katowice śląskie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą budowlaną od ponad 15 lat specjalizującą się w osuszaniu, stabilizacji i rekultywacji gruntów, a także w recyklingu mas drogowych. W codziennych realizacjach wykorzystujemy wszelkie dopuszczone aprobatami IBDM środki scalające grunt i podnoszące jego właściwości.
Opis działalności
Od ponad 15 lat specjalizujemy się w stabilizacji i osuszaniu gruntów przy zastosowaniu tradycyjnych środków, jak cement czy wapno i nowoczesnych spoiw, w tym jonowymiennych i hydrofobowych. Nasze kompetencje oraz terminowość potwierdzają liczne referencje wystawione przez naszych zleceniodawców. Mamy wiele lat doświadczenia w wykonaniu stabilizacji pod budowę dróg, hal, parkingów, ścieżek rowerowych, wałów powodziowych, podtorzy linii kolejowych, a nawet słupów energetycznych.
Produkty i usługi
DROCOMPLEX jest specjalistyczną firmą, która stosuje w budownictwie drogowym i kubaturowym nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne przyjazne dla środowiska naturalnego.
Działamy w systemie zapewniającym kompleksową obsługę, to jest doradztwo techniczne, badania geologiczne, projektowanie i wykonawstwo, oferując nowatorskie, efektywne i oszczędne rozwiązania w zakresie stabilizacji gruntów i recyklingu zniszczonych nawierzchni drogowych.

Wykonujemy:
- trwałe podbudowy pod drogi, parkingi oraz duże obiekty kubaturowe stosując stabilizację gruntów rodzimych cementem, Silmentem, Geostą, Roadbond EN-1 i innymi spoiwami jonowymiennymi. Trwale zwiększamy nośność trudnych gruntów wysadzinowych i wątpliwych (gliny, iły, pyły) w zasadzie nieprzydatnych do celów budowlanych i wymagających w przeważających przypadkach wymiany,
- remonty nawierzchni mineralno-bitumicznych metodą "envtech" w technologii MCEN-1 uzyskując (przy wykorzystaniu w 100% starych materiałów) konstrukcje drogowe o lepszych parametrach technicznych i użytkowych.

Wynajmujemy:
specjalistyczny zestaw maszyn wraz z operatorem
(rozściełacz spoiw i recykler marki STEHR) do stabilizacji gruntu.
Wydajność maszyn to około 2000 ? 2500 m2 na dobę.
Proponujemy atrakcyjne ceny wynajmu, każdorazowo negocjowane pod konkretne zadanie.
Marki i specjalizacje
Nasza specjalność to trwała stabilizacja gruntów wątpliwych i wysadzinowych (głównie gliniastych, pylastych i ilastych) preparatami jonowymiennymi, a także remonty starych nawierzchni mineralno-bitumicznych w technologii envtech tj. recyklingu połączonego z głęboką stabilizacją.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

fae,
mth,
hbm,
hamm,