Wimet

Produkcja sprężyn ze stali

Produkcja sprężyn
ul. Chorzowska 73b, 40-105 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 258 17 88
Wimet

Informacje

Opis działalności
Siedziba spółki Wimet znajduje się w Katowicach. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1998 roku. Od początku firma zajmuje się wytwarzaniem wytrzymałych elementów metalowych, takich jak sprężyny. Dostarczane są one do klientów działających w różnych branżach, niezależnie od wielkości zamówienia.
Produkty i usługi
W Wimet sprężyny powstają z wysokiej klasy z drutu stalowego oraz drutu kwasoodpornego. Realizowane są zamówienia hurtowe oraz detaliczne, a ceny firmowych produktów są atrakcyjne. W ofercie Wimet znajdują się
-sprężyny naciskowe,
-sprężyny naciągowe o różnym typie i kształcie zakończenia,
-sprężyny naciskowe stożkowe,
-sprężyny skrętne,
-sprężyny talerzowe,
-sprężyny spiralne,
-sprężyny płaskie,
-sprężyny do pancerzy,
-zawleczki sprężynujące.

Sprężyny wykonywane są według polskich norm oraz norm DIN. Na życzenie klientów sprężyny są lakierowanie i pokrywane powłoką galwaniczną. Możliwa jest też produkcja sprężyn na specjalne zamówienie.

Produkty ze stali znajdują zastosowanie w wielu branżach, w tym górniczej, rolniczej, hutniczej, motoryzacyjnej, a także w przemyśle medycznym, stoczniowym i spożywczym.

Ponadto w zakładzie produkowane są zawiasy do urządzeń chłodniczych oraz uchwyty umożliwiające montaż kabli światłowodowych.

Więcej informacji dotyczących sprężyn i innych elementów produkowanych przez Wimet można znaleźć na stronie internetowej. Pytania najlepiej kierować na adres mailowy albo zadzwonić.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe