Kancelaria Podatkowo-Księgowa "Professional" Aneta Płysiuk

Obsługujemy firmy z całej Polski

Biura rachunkowe
ul. Czerwińskiego 6, 40-123 Katowice śląskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
573 955 717
322061331
801555667
Kancelaria Podatkowo-Księgowa "Professional" Aneta Płysiuk

Informacje

Opis działalności
Kompleksowa obsługa księgowo-podatkowo-prawna dla firm z całego kraju to podstawa naszej działalności. W kancelarii Proffesional oferuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, a początku działalności sięgają 2010 roku.
Produkty i usługi
Jesteśmy biurem rachunkowym, które świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową w zakresie rachunkowości pełnej oraz uproszczonej – a także obsługę kadrowo - płacową i doradztwo prawno - podatkowe dla firm o różnej formie prawnej.

W kancelarii Professional obsługujemy zarówno jednoosobowe firmy (MŚP), jak też średnie i duże spółki, oraz stowarzyszenia i organizacje pozarządowe.

Nasze usługi obejmują następujące czynności:

Księgowość:
- prowadzenie ksiąg handlowych,
- prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
- ewidencja przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych,
- ewidencja rejestrów dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług VAT,
- sporządzanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,

Służymy też usługami kadrowo płacowymi, w tym sporządzaniem list płac i kartotek wynagrodzenia pracowniczego. Nasi klienci mogą również zlecić rozliczanie podatku dochodowego od pracowników i
sporządzanie sprawozdań dla GUS.

Doradztwo podatkowe jakim się zajmujemy to m. in. porady w zakresie zmniejszania obciążeń podatkowych i ZUS-owskich, a także
sporządzanie wniosków kredytowych i rozliczanie klientów indywidualnych z osiągniętych dochodów. Są to deklaracje podatkowe PIT – 28,36,37.

Służymy też konsultacjami i doradztwem w zakresie prowadzenia firm i rejestracją podmiotów gospodarczych niezależnie od ich firmy własności. Dodatkowo organizujemy obieg dokumentów, przygotowujemy raporty finansowe i kontrolujemy rozrachunki.

Współpraca z naszym biurem stanowi fundament stabilności Państwa firmy, dzięki któremu przedsiębiorca może skoncentrować się wyłącznie na idei i strategii działania firmy.
tel. +48 0 32 209 01 55
kom. +48 512 898 490
fax. +48 0 32 209 01 55
e-mail: katowice@kancelariaprofessional.pl

Więcej informacji dotyczących naszej kancelarii Proffesional przeczytają Państwo na stronie internetowej. Czekamy też na Państwa telefony i wiadomości mailowe.
Marki i specjalizacje
Zdajemy sobie sprawę, że każdy Klient ma własne potrzeby i własną specyfikę, dlatego też do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów obsługę księgowo - podatkową prowadzimy w siedzibie naszego biura rachunkowego jak i u zleceniodawców.

Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów. Skupiamy się na prawidłowym rozliczaniu podatków. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny.
Certyfikaty
Biuro podatkowe posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych a pracownicy biura wykształcenie ekonomiczne zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami. Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych, kompatybilnych z programami naszych Klientów.Posiadamy również wymagane prawem ubezpieczenie OC.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pit,
kpir,
zus,