MISTOR Hale Namiotowe

Namioty i hale namiotowe
ul. Działkowa 28, 40-460 Katowice śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 473 843
MISTOR Hale Namiotowe

Informacje

O nas
Doradzamy Klientom nie tylko w sferze technicznej, ale także oferujemy pomoc przy uzyskaniu kredytu lub leasingu na zakup naszych produktów. Hale namiotowe naszej produkcji mogą być wykorzystane zarówno jako zadaszenie imprez plenerowych, targowych, reklamowych, festynów, imprez cateringowych, jak i jako powierzchnie magazynowe, produkcyjne, sklepowe lub serwisowe. Konstrukcje wykonane są w oparciu o profesjonalne projekty architektoniczne, a wykorzystywane materiały posiadają certyfikaty jakości i liczne atesty. Mogą być ustawione w ciągu jednego dnia na dowolnym, w miarę płaskim terenie, bez potrzeby zezwoleń na budowę – to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na szybkim oraz efektywnym działaniu!
Opis działalności
Nasza oferta obejmuje zarówno sprzedaż jak i wynajem namiotów oraz hal namiotowych. Hala namiotowa to duży obiekt o szerokości 10m, 12m, lub 15m i dowolnej długości (możliwość przedłużania co 5m).Można je wykorzystywać jako: namiot imprezowy, magazyn, zadaszenie, stoisko promocyjne, namiot handlowy, namiot ogrodowy lub inny cel który wymaga szybkiego zadaszenia
Produkty i usługi
Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży namiotów i zadaszeń już od wielu lat. Od początku działalności zajmujemy się produkcją oraz oferujemy wynajem tych konstrukcji. W czasie wieloletniej praktyki udało nam się stworzyć liczne autorskie projekty, które zapewniają szybki montaż i efektowny wygląd każdej hali. Wszystkie realizacje powstały w oparciu o bogatą wiedzę architektoniczną naszych specjalistów i wysokojakościowe materiały. Dzięki lekkiej konstrukcji, bez konieczności stawiania fundamentów, możemy postawić halę bez zezwoleń na budowę i to w jeden dzień. Możemy Państwu zaproponować dowolny produkt w wersji standardowej z naszej oferty, bądź przygotować specjalny projekt dostosowany do Państwa indywidualnych preferencji oraz wymagań.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Patrycja
Firma Das company zajmuję się sprzedażą namiotów: magazynowych, handlowych, imprezowych, ekspresowy. Niska cena, dobra jakość. Polecam!

Słowa kluczowe