Janex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jan Soremski

Pełen serwis urządzeń gaśniczych

Artykuły i sprzęt BHP
ul. gen. Sikorskiego 45/84, 40-282 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Janex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jan Soremski
ul. gen. Sikorskiego 45/84, 40-282 Katowice śląskie
NIP
6350011869
Telefon
Janex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jan Soremski

Informacje

Opis działalności firmy Janex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jan Soremski w Katowice
Firma Janex to własność Jana Soremskiego, pod którego przewodnictwem zajmujemy się przeglądami i sprzedażą urządzeń gaśniczych. Jesteśmy obecni na rynku od 1992 roku. Nasza siedziba mieści się w Katowicach. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty.
Produkty i usługi
W naszej firmie doskonale poznaliśmy potrzeby Klientów i opracowaliśmy idealne rozwiązania dla spełnienia ich oczekiwań. Od wielu lat działamy jako autoryzowany dystrybutor i serwisant dla urządzeń gaśniczych firmy KZWM. Na podstawie udzielonej przez nich licencji możemy wykonywać naprawy gaśnic i agregatów gaśniczychDla wygody możemy zabrać sprzęt Klienta do naszego warsztatu, lub dokonać napraw bezpośrednio u niego. Naprawy często są kosztowne oraz wymagają ogromnej ilości czasu, dlatego zalecamy wybór regularnych przeglądów sprzętu gaśniczego. Po przeprowadzonej kontroli nie tylko wydamy ocenę, ale również poinformujemy o jej kolejnej dacie.

Do naszych głównych usług należy:

- przeglądy instalacji hydrantowych,
- próby ciśnieniowe węży hydrantowych,
- pomiary wydajności i ciśnienia,
- przegląd sprzętu gaśniczego,
- remonty sprzętu gaśniczego,
- dostawy gaśnic,
- legalizacja ciśnieniowa w UDT (gaśnice, butle, agregaty gaśnicze),
- wymiana kompletnych szafek hydrantowych,
- wymiana zaworów hydrantowych.

Uzyskaliśmy certyfikaty firm takich jak beza lin i Fire System oraz niezbędne uprawnienia do wykonywania naszych usług. Klientom udzielamy fachowego doradztwa zakresie doboru najlepszych rozwiązań, które pomogą spełnić ich oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Siedziba Janex mieści się w Katowicach, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Janex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jan Soremski z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, będziński, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, mikołowski, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Żory

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń