Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe JANEX Soremski Jan

urządzenia gaśnicze - pełen serwis i sprzedaż w atrakcyjnych cenach

Artykuły i sprzęt BHP
ul. gen. Sikorskiego 45/84, 40-282 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe JANEX Soremski Jan

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Janex to własność Jana Soremskiego, pod którego przewodnictwem zajmujemy się przeglądami i sprzedażą urządzeń gaśniczych. Jesteśmy obecni na rynku od 1992 roku. Nasza siedziba mieści się w Katowicach. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
W naszej firmie doskonale poznaliśmy potrzeby Klientów i opracowaliśmy idealne rozwiązania dla spełnienia ich oczekiwań. Od wielu lat działamy jako autoryzowany dystrybutor i serwisant dla urządzeń gaśniczych firmy KZWM. Na podstawie udzielonej przez nich licencji możemy wykonywać naprawy gaśnic i agregatów gaśniczych

Dla wygody możemy zabrać sprzęt Klienta do naszego warsztatu, lub dokonać napraw bezpośrednio u niego. Naprawy to jednak nie jest jedno z naszych ulubionych rozwiązań. Często są one kosztowne oraz wymagają ogromnej ilości czasu, dlatego chętniej podejmujemy się regularnych przeglądów sprzętu gaśniczego. Po przeprowadzonej kontroli nie tylko wydamy ocenę, ale również poinformujemy o jej kolejnej dacie.

Do naszych głównych usług należy:
- przeglądy instalacji hydrantowych,
- próby ciśnieniowe węży hydrantowych,
- pomiary wydajności i ciśnienia,
- przegląd sprzętu gaśniczego,
- remonty sprzętu gaśniczego,
- dostawy gaśnic,
- legalizacja ciśnieniowa w UDT (gaśnice, butle, agregaty gaśnicze),
- wymiana kompletnych szafek hydrantowych,
- wymiana zaworów hydrantowych.
Uzyskaliśmy certyfikaty firm takich jak beza lin i Fire System oraz niezbędne uprawnienia do wykonywania naszych usług. Klientom udzielamy fachowego doradztwa zakresie doboru najlepszych rozwiązań, które pomogą spełnić ich oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, mikołowski, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Żory

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń