Antrom Centrale Telefoniczne Sieci Komputerowe Instalacja, Serwis

Sieci teleinformatyczne w najlepszym wydaniu

Sprzęt i centrale telefoniczne
ul. gen. Sowińskiego 37/27, 40-018 Katowice śląskie
Poniedziałek 07:00 - 17:00
Wtorek 07:00 - 17:00
Środa 07:00 - 17:00
Czwartek 07:00 - 17:00
Piątek 07:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Antrom Centrale Telefoniczne Sieci Komputerowe Instalacja, Serwis
ul. gen. Sowińskiego 37/27, 40-018 Katowice śląskie
NIP
9541675122
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Antrom Centrale Telefoniczne Sieci Komputerowe Instalacja, Serwis

Informacje

Opis działalności firmy Antrom Centrale Telefoniczne Sieci Komputerowe Instalacja, Serwis w Katowice
Firma ANTROM działa w Katowicach i okolicach, nieprzerwanie od 1992 roku, zajmując się tematyką łączności. Obsługujemy Klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje, poszukujące najlepszych rozwiązań z zakresu central i sieci telefonicznych, oraz komputerowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Przez 29 lat obsłużyliśmy setki, jeżeli nie tysiące, klientów, niektórych z nich obsługujemy 20, i więcej lat, co świadczy o poziomie ich zadowolenia z naszych usług. Naszym mottem jest szybkość reakcji na wezwanie serwisowe klienta, stąd najchętniej obsługujemy klientów z aglomeracji śląskiej.
Produkty i usługi
W ramach naszej oferty proponujemy Klientom montaż i naprawy instalacji sieci telefonicznych oraz komputerowych. Obsługujemy firmy, Klientów indywidualnych oraz instytucje w ramach pełnej opieki.

Problemu nie stanowi dla nas instalacja central telefonicznych, światłowodowych lub pełnego okablowania strukturalnego. Nasi pracownicy to osoby kompetentne, cieszące się wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Powierzając w ich ręce Państwa zlecenia, zapewniamy pełną satysfakcję oraz terminowość.

Oferujemy:
- sieci telefoniczne
- okablowanie strukturalne
- sieci komputerowe
- telefony
- telefaksy
- wewnętrzne sieci teleinformatyczne
Nasza pełna oferta to jednak znacznie więcej. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz możliwości techniczne, dzięki którym Klientom możemy zaoferować także audyt usług i operatorów telekomunikacyjnych i na jego podstawie pomożemy wybrać najtańszą telefonię stacjonarną, a co za tym idzie, najtańsze połączenia telefoniczne. Ponadto nasza propozycja to także konserwacja wewnętrznych sieci telefonicznych oraz serwis urządzeń łączności.

Zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
Montujemy i naprawiamy centrale telefoniczne Platan, Slican, Panasonic.
Zasięg działania
Firma Antrom Centrale Telefoniczne Sieci Komputerowe Instalacja, Serwis z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Aktualności

centara telefoniczna

19.11.2022

Uważasz, ze centrale telefoniczne to coś, co jest już przeżytkiem? Nic bardziej mylnego! Nadal są ważnym elementem nie tylko infrastruktury firm, ale też miast. Jako firma zajmujemy się montażem i naprawą central, a obszar naszych działań obejmuje całe Katowice i miejscowości okoliczne.Zapraszamy do nawiązania współpracy!

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
J
Joanna
Dbają o sieć komputerową w moim biurze. Serwis na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.
M
Monika
Montowali u nas w okolicy światłowody. Szybko uwinęli się ze swoją pracą. Są terminowi.
R
Rafał
Miałem bardzo duży problem z moim routerem. Już chciałem dokupić internet od innego dostawcy, ale pomogli mi. Teraz zasięg Wi-Fi jest doskonały.
Ł
Łuki
Od 10 lat zajmują się sieciami komputerową i telefoniczną w mojej firmie. Montaż odbył się bezproblemowo. W razie jakiejkolwiek awarii zjawiają się bardzo szybko i usuwają problem.
P
Pioter
Cóż za zdjęcia pań w bieliźnie ze słuchawką promujące firmę.