Antrom Centrale telefoniczne, sieci komputerowe instalacja, serwis

Sieci teleinformatyczne w najlepszym wydaniu

Sprzęt i centrale telefoniczne
ul. gen. Sowińskiego 37/27, 40-018 Katowice śląskie
Poniedziałek 07:00 - 17:00
Wtorek 07:00 - 17:00
Środa 07:00 - 17:00
Czwartek 07:00 - 17:00
Piątek 07:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Antrom Centrale telefoniczne, sieci komputerowe instalacja, serwis
ul. gen. Sowińskiego 37/27, 40-018 Katowice śląskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Antrom Centrale telefoniczne, sieci komputerowe instalacja, serwis

Informacje

Opis działalności firmy Antrom Centrale telefoniczne, sieci komputerowe instalacja, serwis w Katowice
Firma ANTROM działa w Katowicach i okolicach, nieprzerwanie od 1992 roku, zajmując się tematyką łączności. Obsługujemy Klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje, poszukujące najlepszych rozwiązań z zakresu central i sieci telefonicznych, oraz komputerowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Przez 29 lat obsłużyliśmy setki, jeżeli nie tysiące, klientów, niektórych z nich obsługujemy 20, i więcej lat, co świadczy o poziomie ich zadowolenia z naszych usług. Naszym mottem jest szybkość reakcji na wezwanie serwisowe klienta, stąd najchętniej obsługujemy klientów z aglomeracji śląskiej.
Produkty i usługi
W ramach naszej oferty proponujemy Klientom montaż i naprawy instalacji sieci telefonicznych oraz komputerowych. Obsługujemy firmy, Klientów indywidualnych oraz instytucje w ramach pełnej opieki.

Problemu nie stanowi dla nas instalacja central telefonicznych, światłowodowych lub pełnego okablowania strukturalnego. Nasi pracownicy to osoby kompetentne, cieszące się wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Powierzając w ich ręce Państwa zlecenia, zapewniamy pełną satysfakcję oraz terminowość.

Oferujemy:
- sieci telefoniczne
- okablowanie strukturalne
- sieci komputerowe
- telefony
- telefaksy
- wewnętrzne sieci teleinformatyczne
Nasza pełna oferta to jednak znacznie więcej. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz możliwości techniczne, dzięki którym Klientom możemy zaoferować także audyt usług i operatorów telekomunikacyjnych i na jego podstawie pomożemy wybrać najtańszą telefonię stacjonarną, a co za tym idzie - najtańsze połączenia telefoniczne. Ponadto nasza propozycja to także konserwacja wewnętrznych sieci telefonicznych oraz serwis urządzeń łączności.

Zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
Montujemy i naprawiamy centrale telefoniczne Platan, Slican, Panasonic.
Zasięg działania
Firma Antrom Centrale telefoniczne, sieci komputerowe instalacja, serwis z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

ISDN,