Zakład zegarmistrzowski Andrzej Roman

Przeprowadzam usługi naprawcze i konserwacyjne wszelkiego rodzaju zegarów

Zegarmistrzowie
ul. Gliwicka 94, 40-855 Katowice śląskie
(1 review) napisz opinię
Zakład zegarmistrzowski Andrzej Roman
ul. Gliwicka 94, 40-855 Katowice śląskie
Telefon
Zakład zegarmistrzowski Andrzej Roman

Informacje

Opis działalności firmy Zakład zegarmistrzowski Andrzej Roman w Katowice
Nazywam się Andrzej Roman i prowadzę Zakład Zegarmistrzowski już od 1990 roku. Siedziba mojej pracowni mieści się w Katowicach. Zapraszam do kontaktu.
Produkty i usługi
Witam Państwa!

Nie zajmuję się wykonywaniem usług zegarmistrzowskich przypadkowo. Jest to zawód, którego się wyuczyłem i który praktykuję już od wielu dekad. Mój Zakład Zegarmistrzowski mieści się w Katowicach.

Wykonuję naprawy każdego rodzaju zegarów, zarówno zegarów przeznaczenia specjalnego, jak i do użytku codziennego. Moja specjalność to konserwacja i naprawa zabytkowych i starych zegarów, co wymaga nie tylko cierpliwości, ale również doświadczenia nabywanego przez lata pracy w zawodzie.

Wykonuję takie usługi jak między innymi:

- regulacja zegarków,
- naprawa zegarków,
- wymiana pasków,
- wymiana baterii,
- konserwacja i naprawa zegarów zabytkowych,
- sprawdzanie wodoszczelności zegarków.

Na wszystkie dokonywane naprawy i zabiegi konserwacyjne udzielam rocznej gwarancji.

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej mojego Zakładu po więcej szczegółów - Andrzej Roman.
Zasięg działania
Firma Zakład zegarmistrzowski Andrzej Roman z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Aktualności

naprawa zegarków zabytkowych

09.05.2022

Naręczne zegarki Omega, Breitling, Oris, Roamer, Grovana, Movado, Tissot czy Xiccor to czasomierze, które współcześnie, często nazywa się mianem Vintage. Precyzyjnie wykonane i niezawodne urządzenia, produkowane przez niemieckie, szwajcarskie, ale także polskie firmy, być może są jeszcze dostępne w domach naszych rodziców lub dziadków. Jeśli chcecie Państwo odrestaurować, albo naprawić taki zegarek, zapraszam do kontaktu, zajmuję się tym od ponad 30 lat!

zegarmistrz

25.07.2022

Zabytkowe zegary wahadłowe, ścienne i kominkowe, nakręcane specjalnym kluczem - wspaniałe i piękne antyki, często wykonane z litego drewna. Wiele modeli nawiązuje wyglądem do stylu Art Deco lub Secesyjnego i doskonale zdobi klasyczne, ale także nowoczesne wnętrza. Jeśli posiadacie Państwo taki starodawny czasomierz, który wymaga gruntownego przeglądu lub naprawy, zachęcam do kontaktu z moją pracownią w Katowicach.

Opinie

(1 review) napisz opinię
I
Igor
Świetny zegarmistrz! Wiedział jak naprawić nasz zegar, który mamy w rodzinie od pokoleń. Mimo tego Pan Andrzej Roman znał się na budowie tego zabytkowego urządzenia i w krótkim czasie usunął usterkę. Polecamy!