Wod-Kan Trans Czyszczenie kanalizacji i separatorów Krzysztof Król

Wywóz płynnych i stałych nieczystości

Ochrona środowiska
ul. Goetla 8, 40-749 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wod-Kan Trans Czyszczenie kanalizacji i separatorów Krzysztof Król
ul. Goetla 8, 40-749 Katowice śląskie
NIP
9541454579
Telefon
Wod-Kan Trans Czyszczenie kanalizacji i separatorów Krzysztof Król

Informacje

Opis działalności firmy Wod-Kan Trans Czyszczenie kanalizacji i separatorów Krzysztof Król w Katowice
Wod-Kan Trans prowadzimy w Katowicach. Zajmujemy się przede wszystkim czyszczeniem kanalizacji. Oferujemy także transport odpadów stałych. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych, podmiotów gospodarczych i instytucji publicznych. Działamy w branży od ponad 20 lat.
Produkty i usługi
Dokładne, terminowe i bezpieczne usługi to podstawa oferty Wod-Kan Trans. Zatrudniamy kilkudziesięciu doświadczonych pracowników i używamy specjalistycznych samochodów. Mamy ich ponad 20 z różnymi zabudowami! Dzięki temu podejmujemy się realizacji nawet najtrudniejszych zadań związanych z płynnymi nieczystościami.

Oferujemy stałe zlecenia na usuwanie płynnych nieczystości oraz prace w ramach pogotowia kanalizacyjnego. Opróżniamy szamba i przydomowe oczyszczalnie ścieków, czyścimy przepompownie i udrażniamy kanalizację sanitarną i deszczową. Możemy z niej odzyskiwać wodę. Korzystamy z metody hydrodynamicznej do usuwania zatorów. Monitorujemy także kanały przy pomocy kamery TV.

Czyścimy również myjnie samochodowe i zbiorniki, urządzenia oraz instalacje przemysłowe. Opróżniamy także separatory tłuszczów i materiałów ropopochodnych. Płynne nieczystości przewozimy cysternami do oczyszczalni ścieków.

Do utylizacji transportujemy także stałe odpady, np. poremontowe. Wypożyczamy kontenery o pojemności od 7 do 30 metrów sześciennych, podstawiamy je na wskazany adres, a po zgłoszeniu albo po określonym czasie zabieramy je przystosowanymi do tego ciężarówkami.

Takie specjalistyczne ciężarówki z zabudowami do przewożenia odpadów stałych i płynnych sprzedajemy. Na życzenie klientów serwisujemy też auta komunalne.

Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie i mailowo. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług Wod-Kan Trans.
Zasięg działania
Firma Wod-Kan Trans Czyszczenie kanalizacji i separatorów Krzysztof Król z lokalizacji: Katowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Aktualności

kontener

22.11.2022

Kontenery na odpady wynajmowane są najczęściej do obsługi większych inwestycji budowlanych. Oferta wynajmu tych konstrukcji jest szeroka i obejmuje mniejsze kontenery mieszczące np. 7 metrów sześciennych, przez średnie konstrukcje, aż po duże, mieszczące nawet 30 metrów sześciennych gruzu i innych odpadów.

kontener

08.09.2022

Prawo wymaga, by pozostałości po pracach budowlanych i remontowych utylizować w określony sposób. Osoby fizyczne i podmioty gospodarcze muszą wynająć worki big-bag albo kontenery przeznaczone do składowania i transportowania odpadów. Kontenery są dostarczane na wskazany adres i po określonym czasie lub po zapełnieniu przewożone są na wysypisko.

asenizacja

26.07.2022

Działanie na rzecz ochrony środowiska może przybierać różne formy. Jedną z nich jest usuwanie płynnych nieczystości. Zgodnie z obowiązującymi przepisami ścieki z bezodpływowych zbiorników muszą być przewożone do oczyszczalni ścieków. Najczęściej trafiają tam nieczystości z szamb i osady z przydomowych oczyszczalni.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe