Global Innovative Solutions - Syngeos

Urządzenia pomiarowe
ul. Grottgera 22a, 40-681 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
604 917 355
Adres korespondencyjny
ul. Grottgera 22a, 40-681 Katowice śląskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Global Innovative Solutions - Syngeos zajmuje się monitorowaniem środowiska. Oferujemy wysokiej klasy czujniki zanieczyszczeń. Sprzedawany przez nas sprzęt charakteryzuje się solidnym wykonaniem i wysokim poziomem skuteczności.
Produkty i usługi
Syngeos to firma, która samodzielnie zajmuje się produkcją, montażem, konfiguracją i serwisem czujników jakości powietrza. Za ich pomocą, mierzone są: stężenia pyłów PM 2,5 oraz PM 10, wilgotność, temperatura, ciśnienie oraz następujące gazy: NO2, SO2, O3 a także CO. Stacje Syngoes Air Pro działają w oparciu o technologię IoT.

Nowością w ofercie firmy są czujniki hałasu Syngeos Noise – pierwsze tego typu, dostępne na polskim rynku. Produkt jest odpowiedzią na zmieniające się warunki środowiskowe i związane z nimi zagrożenia chorobami cywilizacyjnymi.

Wyniki, przekazywane przez czujniki, dostępne są na ekranach informacyjnych oraz tablicach LED, montowanych przez samorządy w miejscach użyteczności publicznej. Szerokie grono klientów, uzyskuje dostęp do danych, za pośrednictwem strony internetowej naszepowietrze.pl oraz w aplikacji mobilnej Syngeos (dostępnej na Androida oraz iOS). Wskazania czujników, prezentowane są także w aplikacji Kanarek.

Atutami systemu, opartego na czujnikach powietrza Syngeos, jest podawanie rzetelnych danych pomiarowych – urządzenia są odpowiednio skalibrowane i działają na podstawie pomiarów kondycjonowanej dawki powietrza a ponadto, wyróżnia je obudowa o klasie odporności IP65. Dane przekazywane są w czasie rzeczywistym. Ponadto, system umożliwia zalogowanym użytkownikom generowanie raportów, tworzenie widżetów na strony internetowe oraz bieżącą analizę wskazań.

Urządzenia mają charakter informacyjno – edukacyjny i powstały z myślą o budowaniu świadomości proekologicznej i wprowadzaniu prospołecznych rozwiązań w wymiarze lokalnym.

W ofercie Syngeos znajdują się także osobiste pyłomierze Dust Air, wykonane we współpracy z Głównym Instytutem Górnictwa. Wskazują wyniki pomiaru jakości powietrza w czasie rzeczywistym, które można odczytywać za pomocą aplikacji mobilnej.

Zapraszamy do współpracy samorządy, firmy i fundacje oraz klientów indywidualnych, zainteresowanych budowaniem świadomości proekologicznej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń