Inter-Okno Mariusz Dzik

Profesjonalnie i Solidnie!

Drzwi
ul. Józefowska 25, 40-144 Katowice śląskie
Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 203 70 79
322037079
Może cię zainteresować
Inter-Okno Mariusz Dzik

Informacje

Opis działalności
W salonie inter – okno posiadamy szeroki asortyment: okien, drzwi, aluminum
Produkty i usługi
Zakup okien to ważna inwestycja, która na wiele lat wpłynie nie tylko na wygląd domu bądź mieszkania, ale również na jego funkcjonalność. Decyzja choć kluczowa, nie jest łatwa do podjęcia przez laika. W gąszczu ofert, możliwości oraz specjalistycznych pojęć łatwo się zgubić. Z uwagi na fakt, że wymiana okien to istotny wydatek w domowym budżecie, każdy chce wybrać tak, by służyły mu one bezawaryjnie przez wiele lat. W naszym salonie wiemy, że odpowiednie dopasowanie modelu i marki do potrzeb klienta oraz fachowy montaż to kluczowe aspekty przyszłego zadowolenia.

Bramy garażowe:
Wyboru bramy garażowej powinno się dokonać już na etapie projektowania domu, ponieważ odpowiednia brama garażowa jest tak samo ważna jak drzwi wejściowe lub okna. Na rynku dostępnych jest wiele modeli: od tradycyjnych rozwieranych, przez uchylne, aż po nowoczesne i potrzebujące mniej miejsca - roletowe oraz segmentowe. Biorąc pod uwagę znaczenie decyzji, należy mieć na względzie wiele aspektów przyszłego użytkowania. Obsługa, trwałość konstrukcji, dostępna przestrzeń, bezpieczeństwo, czy wygląd elewacji i otoczenia to tylko niektóre z elementów które należy uwzględnić. Nieprzemyślany i w efekcie zły wybór może spowodować wiele problemów, frustracji a nawet wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Rolety
Roleta to jeden z najbardziej popularnych produktów dekorujący i zaciemniających okno. Dostępna, szeroka gama kolorystyczna i różnorodność modeli sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Rolety są rozwiązaniem estetycznym, łatwym w użyciu, wytrzymałym i po prostu praktycznym. Przy odpowiednim wyborze, rolety wewnętrzne stanowią doskonałe dopełnienie aranżacji pomieszczeń, natomiast rolety zewnętrzne utrudniają włamania.

Estetyka, funkcjonalność, szeroka gama modeli i kolorów oraz utrudnienie potencjalnego włamania są gwarancją sukcesu tego rozwiązania na Polskim rynku.
Marki i specjalizacje
Drzwi wewnętrzne nie tylko łączą i oddzielają pomieszczenia, ale również izolują akustycznie i cieplnie, a odpowiednio dopasowane stanowią istotny element dekoracyjny. Na rynku dostępnych jest wiele modeli drzwi wewnętrznych: od prostych i minimalistycznych, przez klasyczne, aż po nowoczesne i oryginalnie wykończone. Choć wygląd to jeden z najistotniejszych kryteriów, to jednak planując zakup drzwi wewnętrznych pojawia się również wiele wątpliwości i pytań dotyczących funkcjonalności użytkowania
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń