Firma Usługowo-Handlowa Radmar Radosław Łabęda

Realizujemy każdy projekt na prace wykończeniowe i remontowe

Wykańczanie wnętrz
ul. Kołobrzeska 17A/52, 40-718 Katowice śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Firma Usługowo-Handlowa Radmar Radosław Łabęda

Informacje

Opis działalności
Radmar to firma, którą założyliśmy na terenie Katowic pod kierownictwem Radosława Łabędy. Świadczymy usługi remontowo-wykończeniowe dla wszystkich mieszkańców miasta i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Radmar naszą ofertę kierujemy do osób, które posiadają już projekt swojego wymarzonego wnętrza lub dopiero planują prace wykończeniowe. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich materiałów oraz ocenimy funkcjonalność rozwiązań. Do naszych usług należy między innymi kładzenie nowych gładzi, szpachlowanie i tynkowanie ścian. Dbamy o idealnie gładkie powierzchnie, które następnie możemy pomalować lub wytapetować zgodnie z życzeniem Klienta.

Polecamy również nasze usługi glazurnicze. Z ceramiki, glazury lub terakoty możemy wykonać zdobienia na ścianach w łazience lub w kuchni. Oferujemy również wykonanie zabudowy wanny. Podczas prac wykończeniowych w łazience podłączymy hydraulikę i wykonamy biały montaż.

W naszej ofercie znajduje się także:
- budowa ścianek działowych,
- kładzenie tynków dekoracyjnych,
- montaż sufitów podwieszanych,
- kładzenie paneli i parkietu,
- montaż drzwi i okien,
- adaptacja poddasza.

Pomagamy również przy drobnych pracach montażowych. Możemy złożyć meble, przymocować obrazy, lustra, czy haczyki. Zapewniamy doradztwo na każdym etapie. Zapraszamy do kontaktu - firma Radmar z Katowic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, bieruńsko-lędziński, gliwicki, Katowice, rybnicki, Zabrze

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kuba
Firma wykańczała całe nasze mieszkanie. Zamontowali panele oraz płytki. Podłączyli również urządzenia sanitarne. Ekipa się postarała. Nie ma żadnych niedociągnięć, wszystko ładnie i estetycznie przytwierdzone do podłoża.
B
Basia
Wynajęłam firmę do drobnych prac remontowych, takich jak usunięcie pęknięć na ścianach w salonie, odmalowanie całego mieszkania i drobne prace montażowe. Firma bardzo szybko wywiązała się ze zlecenia. Mogłam liczyć na przystępną cenę za usługi.