Adwokat Michał Pyrzowski Kancelaria Adwokacka TODOR

Profesjonalne usługi adwokatów

Adwokaci
ul. Kościuszki 26/8, 40-048 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adwokat Michał Pyrzowski Kancelaria Adwokacka TODOR

Informacje

Opis działalności
Todor to profesjonalna kancelaria adwokacka prowadzona przez Michała Pyrzowskiego. Siedziba placówki znajduje się w Katowicach, skąd świadczymy usługi adwokatów zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm, przedsiębiorstw oraz instytucji. Kompleksowo reprezentujemy naszych Klientów w różnych procesach sądowych, zawsze przygotowani i chętni do działania. Posiadamy również filię w Jaworznie.Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony. Dzięki indywidualnemu podejściu do oczekiwań każdego z nich, jesteśmy w stanie w pełni przygotować się do postępowania i profesjonalnie świadczyć reprezentację Klienta.

Obsługujemy:
Sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego
Sprawy z zakresu własności, innych praw rzeczowych, dotyczących nieruchomości
Sprawy z zakresu prawa spadkowego
Sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych
Sprawy z zakresu prawa pracy
Sprawy karne (obrona w sprawach karnych, bądź reprezentacja po stronie oskarżyciela posiłkowego i oskarżyciela prywatnego)
Dzięki tak zbudowanej ofercie z pewnością pomożemy w różnych sytuacjach życiowych. Nabieżąco śledzimy nowe i zmieniające sięprzepisy prawne. Będąc zaznajomionymi z nawet najmniejszymi zmianami możemy świadczyć wysokiej jakości usługi adwokackie. Klientów nie wprowadzamy w błąd świadcząc ró1)nież usługi doradztwa prawnego.

Proponujemy:
Oferujemy
Usługi prawne
Opinie prawne
Doradztwo prawne
Porady prawne
Opinie prawne

Oprócz Klientów krajowych obsługujemy także spółki zagraniczne w postępowaniach krajowych. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu jesteśmy w stanie w pełni zaspokoić Wasze potrzeby świadcząc godną reprezentację w sądzie.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą naszej Kancelarii Adwokackiej Todor.
Certyfikaty
SPRAWY Z ZAKRESU PRAWA PRACY: - sprawy o ustalenie istnienia stosunku pracy, - sprawy o uznanie wypowiedzenia umowy o pracę za bezskuteczne, - sprawy o przywrócenie do pracy, - sprawy o wynagrodzenie za pracę, - sprawy o odszkodowanie za bezpodstawne bądź niezgodne z prawem wypowiedzenie umowy o pracę, - sprawy o odszkodowanie za bezpodstawne bądź niezgodne z prawem rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe