Adwokat Michał Pyrzowski Kancelaria Adwokacka TODOR

Reprezentujemy Klientów przed każdą instancją Sądu i nie tylko

Adwokaci
ul. Kościuszki 26/8, 40-048 Katowice śląskie
Poniedziałek 09:00 - 19:00
Wtorek 09:00 - 19:00
Środa 09:00 - 19:00
Czwartek 09:00 - 19:00
Piątek 09:00 - 19:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adwokat Michał Pyrzowski Kancelaria Adwokacka TODOR

Informacje

Opis działalności
W naszej filii Kancelarii Adwokackiej Todor w Jaworznie udzielamy profesjonalnego wsparcia prawnego dla firm oraz osób indywidualnych od 2010 roku. W naszej siedzibie w Katowicach udzielamy również wsparcia prawnego i doradztwa, poprzez które odpowiadamy na najróżniejsze pytania z różnych dziedzin i specjalizacji prawa. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
W Kancelarii Adwokackiej Todor działamy już od dziesięciu lat. Jesteśmy profesjonalnym zespołem adwokatów, którzy posiadają niezbędne uprawnienia i wykształcenie do świadczenia swoich usług. Jako profesjonaliści zetknęliśmy się już z szerokim gronem Klientów, którzy potrzebowali usług profesjonalnych adwokatów. Podczas naszej kariery pracowaliśmy nad różnymi sprawami z różnych dziedzin prawa. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie reprezentować zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy, instytucje oraz przedsiębiorstwa o różnym charakterze działalności.

Klientów reprezentujemy w następujących postępowaniach:

- sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego,
- sprawy z zakresu własności, innych praw rzeczowych, dotyczących - nieruchomości,
- sprawy z zakresu prawa spadkowego,
- sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych,
- sprawy z zakresu prawa pracy,
- sprawy karne (obrona w sprawach karnych, bądź reprezentacja po - stronie oskarżyciela posiłkowego i oskarżyciela prywatnego).

Do reprezentacji zawsze jesteśmy profesjonalnie przygotowani. Od momentu nawiązania współpracy jesteśmy do Waszej całkowitej dyspozycji. Udzielamy fachowych porad, informujemy na bieżąco o postępach i ewentualnych formalnościach. Kompleksowo obsługujemy każde zlecenie. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie zająć się każdym Klientem, bez względu na jego wymagania.

Obszar naszej działalności to w szczególności takie dziedziny prawa jak prawo karne skarbowe, gospodarcze, wykonawcze oraz medyczne. Specjalizujemy się również w prowadzeniu spraw w zakresie prawa kontraktowego, a także w windykacji należności.

Dodatkowo do naszych specjalizacji należą również prawo naprawcze oraz restrukturyzacyjne, prawo administracyjne i budowlane, prawo samorządu terytorialnego, prawo autorskie, prawo konkurencji, a także prawo pracy.

Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, Jaworzno, Katowice, krakowski, opolski, Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe