Kancelaria Adwokacka Michno Kasznia Sp.P.

Konsultacje prawne, udzielanie porad i reprezentowanie Klientów w sądzie

Radcy prawni
ul. Kochanowskiego 12A/6, 40-035 Katowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
322571549
503067945
Kancelaria Adwokacka Michno Kasznia Sp.P.

Informacje

Opis działalności
Po kilkuletniej pracy w branży prawniczej podjęliśmy się założenia Kancelarii Adwokackiej Michno i Kasznia. Nasze biuro działa od 2000 roku i znajduje się w Łodzi. Doradztwo prawne, które oferujemy, skierowane jest zarówno do przedsiębiorców, jak i do prywatnych Klientów. Posługujemy się językiem angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Nasz zespół tworzą adwokaci i radcowie prawni.
Produkty i usługi
Jako kadra Kancelarii Adwokackiej Michno i Kasznia, zawód radców prawnych wykonujemy od 1992 oraz 1993 roku. Zakres naszych usług obejmuje między innymi pomoc osobom prywatnym. Uczestniczymy w sprawach cywilnych, rodzinnych oraz opiekuńczych. Prowadzimy sprawy o rozwód, separację, podział majątku wspólnego, alimenty, czy ustalenie władzy rodzicielskiej. Pomagamy również odzyskać należne odszkodowanie za wyrządzone szkody w wyniku wypadku komunikacyjnego, czy błędu medycznego.

Doradztwo prawne oferujemy także przedsiębiorcom. Pomagamy w założeniu, przekształceniu, czy też likwidacji spółki. Zajmujemy się windykacją należności. Prowadzimy sprawy w zakresie spółek handlowych, prawa gospodarczego oraz administracyjnego. Opiniujemy umowy. Chronimy prawo naszych Klientów do ich wynalazków, wzornictwa przemysłowego, czy utworów. Pomagamy w zakresie prawa autorskiego i wynalazczego.

Prowadzimy też sprawy dotyczące takich gałęzi prawa jak:
- prawo karne i karno-skarbowe,
- prawo medyczne,
- prawo Unii Europejskiej,
- prawo pracy,
- prawo ubezpieczeń,
- prawo mediów elektronicznych,
- prawo dotyczące prywatyzacji i komercjalizacji przedsiębiorstwo państwowych,
- prawo mieszkaniowe i spółdzielcze.

Zajmujemy się także sprawami dotyczącymi podatków i opłat lokalnych. Współpraca obejmuje doradztwo, tworzenie pism procesowych oraz reprezentowanie Klienta w sądzie na każdym etapie postępowania.

Więcej informacji na temat Kancelarii Adwokackiej Michno i Kasznia w Katowicach, umieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń