Kancelaria Notarialna Marcelina Kita-Kuśnierz Dominika Salej S.C.


ul. Kochanowskiego 18 lok. 4
40-035 Katowice, woj. śląskie
Informacje
Kancelaria Notarialna Marcelina Kita-Kuśnierz Dominika Salej S.C. prowadzi działalność w branży Notariusze.
Siedziba firmy znajduje się w Katowice ( województwo śląskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Kancelaria Notarialna Marcelina Kita-Kuśnierz Dominika Salej S.C. – kieruj się pod adres: ul. Kochanowskiego 18 lok. 4, Katowice
Z Kancelaria Notarialna Marcelina Kita-Kuśnierz Dominika Salej S.C. możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
telefonicznie, pod numerem 32 723 13 80
Podobne firmy w okolicy
PCK 10 /2, Katowice
Kancelaria Notarialna mieszcząca się w Katowicach przy ulicy PCK 10/2 od 2011 roku.Kancelaria dysponuje dwoma miejscami parkingowymi dla Klientów.
A. K. Stencel Kancelaria Notarialna Logo
Dworcowa 3, Katowice
Kancelaria udziela szczegółowych informacji, zaś czynności notarialnych dokonuje na bieżąco.Kancelaria notarialna, notariusz, akty notarialne, akt notarialny, oświadczenie, protokół, spadki, spadek, darowizna, poświadczenie dziedziczenia, poświadczenie podpisu, rozdzielność majątkowa, intercyza, umowy notarialne, notariusze, deweloperskie, akty notarialne, weksle, czek, odpisy dokumentów.
Kancelaria Notarialna M. Gregorczyk J. Wojdyło S.C. Logo
Kopernika 26 (Infosystem), Katowice
Kancelaria Notarialna. Kancelaria ma swoją siedzibę w Katowicach, przy ul. Kopernika 26 od 1992r. Znajduje się w centrum Katowic w biurowcu z windą oraz z przylegającym parkingiem. Od 2005 r.Kancelaria funkcjonuje jako spółka cywilna i jest prowadzona przez dwóch wspólników.
Kancelaria Notarialna Notariusz Ewa Pluta Logo
Młyńska 5 /4, Katowice
Notariusz sporządza akty notarialne w sprawach dotyczących m.in: obrotu nieruchomościami - sprzedaży nieruchomości i innych praw oraz darowizny nieruchomości i innych praw. Kancelaria dokonuje również czynności notarialnych w zakresie obsługi spółek oraz spraw spadkowych.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Kochanowskiego 18 lok. 4
40-035 Katowice, woj. śląskie